Julija (33 m. Mažeikiai)
:::n11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (10 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:6961
Atsakomumas:67%
Apsilankymų skaičius:2119
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.15 20:25
Anketa sukurta:2015.06.27 10:03
Anketa atnaujinta:2024.07.11 17:40
Anketos numeris: 945300 Netinkama anketa
Vardas:Julija
Amžius:33 m.
Ūgis:160 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Mažeikiai
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (37)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu gana bendraujanti,paprasta,bet jei reik galiu ir į snukį duot🤣
Reikalavimai partneriui:
Megstu drasius,iskalbingus,linksmus zmones :::001
Hobis, pomėgiai:
Augintiniai,piesimas,muzika,sokiai,automobiliai.
Knyga, filmas:
Knygos paremtos tikrais faktais,filmai komedijos,fantastika.
Muzika:
rusiskos,lietuviskos,ir viena kita angliska,stilius repas,popsas
Sporto šaka:
susijusias su zirgais.
Gyvenimo šūkis:
Gyvenk sia diena :::001
Dar šis tas:
Esu ta kuriai patinka automobiliai,ir su jais susijusi veikla.Patinka paprasti žmones, su kuriais pajuokaut būtų imanoma ir suprastų juodą humorą.
Anketos informacija
Vardas:Julija
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1991.02.26
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Mažeikiai
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:160 cm
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Raudoni
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
48%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Draugai Visi draugai (13)
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Liepos 15 20:29
Sveiki,žinot kas db retas atvejas?Ogi vyras kuris pasakęs imtų ir padarytų,o ne pasako ir dingsta🤣 nejau rimtai jūs vyrai taip moterų bijot,jog tik šneket gražiai temokat?🤣 kur drąsus,ryštingi normalūs vyrai?🤣
Liepos 11 17:32
Laba vakarėlį,na ir kiek dar čia yra likę fainų bendraujančių žmogeliukų?Parašyk,nesidrovėk.Iškarto perspėju,savo dick pickus ir visokį iškrypelišką šlamštą pasilikit sau.