Indre (36 m. Vilnius)
Nerūpestingai rimta :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (9 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:311
Atsakomumas:18%
Apsilankymų skaičius:476
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.29 01:31
Anketa sukurta:2015.02.18 01:48
Anketa atnaujinta:2022.07.24 20:51
Panašios anketos
Anketos numeris: 927794 Netinkama anketa
Vardas:Indre
Amžius:36 m.
Ūgis:174 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (6)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu lengvai bendraujanti asmenybė, nerūpestinga ir impulsyvi. Vis dėlto labai rimtai žiūriu į savo darbą ir atsakomybes. Esu šiek tiek perfekcionistė...
Hobis, pomėgiai:
Sportas, protmūšiai, kinas, knygos
Knyga, filmas:
Knygos: Dan Brown "The Lost symbol", " The Da Vinci Code", "Angels and demons", A. Čekuolis "Pokalbiai su A. Čekuoliu", "Staigmenos", "Šešios progos numirti". Anthony Kiedis "Scar Tissue".
Filmai: La vita e bella, The Shawshank Redemption, Catch Me If You Can, Kill Bill
Muzika:
RHCP, The Cat empire, REM, AC/DC, Gogol Bordello, Gavin DeGraw, Maroon 5, Robbie Williams
Sporto šaka:
Krepšinis, futbolas, regbis, lengvoji atletika
Gyvenimo šūkis:
Rytoj bus dar geriau.
Juokingiausias nuotykis:
Vajej... jų baisiai daug buvo :::001 sunku juokingiausią išsirinkti :::001
Dar šis tas:
Esu lengvai bendraujanti asmenybė, greitai surandu pokalbio temą ir lengvai galiu praleisti laiką su įvairaus charakterio žmonėmis. Esu pakankamai nerūpestinga ir impulsyvi, todėl labai dažnai patenku į juokingas situacijas. Kai kurių tokių situacijų dėka keletą vasarų teko dirbti gelbėtoja Palangoje, pusę metų pragyventi Turkijoje, šokinėti su parašiutu ar kopti į 5 km aukščio kalnus be pasiruošimo:::001)

Šiemet turėčiau gauti VU ekonometrijos magistro laipsnį, tačiau dirbu sporto marketinge bei renginių organizavime (taip jau gavosi, kad ekonometro darbas labai nuobodžiai atrodė:::001).

Mėgstu krepšinį (labai labai), žaidžiu futbolą (šiaip esu Bayern fanė:::001), esu ex lengvaatletė, tačiau vis dar mėgstu pabėgiot, kartais sudalyvauju lengvosios atletikos, orientacinio mėgėjų varžybose. Naujas "priverstas" pomėgis - domėjimasis automobliais (nes dirbu su autosporto komandomis).

hm... kas čia dar... jei prisiminsiu ką nors įdomaus apie save - papildysiu vėliau... kol kas gal ir tiek užteks.:">
Anketos informacija
Vardas:Indre
Slapyvardis:ind111re
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.09.16
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:174 cm
Svoris:75 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
43%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
Nėra komentarų