Indre (33 m. Vilnius)
Nerūpestingai rimta :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (9 photos)

Profile statistics
Received points:69
Responsiveness:17%
Times visited:196
Visited last time:2021.04.05 21:45
Profile created:2015.02.18 01:48
Profile updated:2021.04.05 21:44
Similar profiles
Profile number: 927794 Inappropriate profile
Name:Indre
Age:33 m.
Ūgis:174 cm
Zodiac sign:Virgo
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Searches:Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (3)
Briefly about me
Character:
Esu lengvai bendraujanti asmenybė, nerūpestinga ir impulsyvi. Vis dėlto labai rimtai žiūriu į savo darbą ir atsakomybes. Esu šiek tiek perfekcionistė...
Hobby, interests:
Sportas, protmūšiai, kinas, knygos
Book, movie:
Knygos: Dan Brown "The Lost symbol", " The Da Vinci Code", "Angels and demons", A. Čekuolis "Pokalbiai su A. Čekuoliu", "Staigmenos", "Šešios progos numirti". Anthony Kiedis "Scar Tissue".
Filmai: La vita e bella, The Shawshank Redemption, Catch Me If You Can, Kill Bill
Music:
RHCP, The Cat empire, REM, AC/DC, Gogol Bordello, Gavin DeGraw, Maroon 5, Robbie Williams
Sports activity:
Krepšinis, futbolas, regbis, lengvoji atletika
Life credo:
Rytoj bus dar geriau.
Most funny adventure:
Vajej... jų baisiai daug buvo :::001 sunku juokingiausią išsirinkti :::001
Something more:
Esu lengvai bendraujanti asmenybė, greitai surandu pokalbio temą ir lengvai galiu praleisti laiką su įvairaus charakterio žmonėmis. Esu pakankamai nerūpestinga ir impulsyvi, todėl labai dažnai patenku į juokingas situacijas. Kai kurių tokių situacijų dėka keletą vasarų teko dirbti gelbėtoja Palangoje, pusę metų pragyventi Turkijoje, šokinėti su parašiutu ar kopti į 5 km aukščio kalnus be pasiruošimo:::001)

Šiemet turėčiau gauti VU ekonometrijos magistro laipsnį, tačiau dirbu sporto marketinge bei renginių organizavime (taip jau gavosi, kad ekonometro darbas labai nuobodžiai atrodė:::001).

Mėgstu krepšinį (labai labai), žaidžiu futbolą (šiaip esu Bayern fanė:::001), esu ex lengvaatletė, tačiau vis dar mėgstu pabėgiot, kartais sudalyvauju lengvosios atletikos, orientacinio mėgėjų varžybose. Naujas "priverstas" pomėgis - domėjimasis automobliais (nes dirbu su autosporto komandomis).

hm... kas čia dar... jei prisiminsiu ką nors įdomaus apie save - papildysiu vėliau... kol kas gal ir tiek užteks.:">
Profile information
Name:Indre
Nickname:ind111re
Age:33 m.
Gimimo diena:1987.09.16
Zodiac sign:Virgo
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Wishes:Penpals
Flirt
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian, Other
Education:Higher education (university)
Now:Working
Height:174 cm
Weight:75 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue/gray
Hair:Dark, Straight and long
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
43%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Profile comments
No comments