Indre (33 m. Vilnius)
Nerūpestingai rimta :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (9 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:69
Отвечаемость:17%
Число посещений:196
Посещал последний раз:2021.04.05 21:45
Анкета создана:2015.02.18 01:48
Анкета обновлена:2021.04.05 21:44
Похожие анкеты
Номер профиля: 927794 Негодная анкета
Имя:Indre
Возраст:33 m.
Ūgis:174 cm
Знак зодиака:Дева
Местность:Vilnius
Статус:Свободная
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (3)
Коротко обо мне
Характер:
Esu lengvai bendraujanti asmenybė, nerūpestinga ir impulsyvi. Vis dėlto labai rimtai žiūriu į savo darbą ir atsakomybes. Esu šiek tiek perfekcionistė...
Гобби, увлечения:
Sportas, protmūšiai, kinas, knygos
Kнига, фильм:
Knygos: Dan Brown "The Lost symbol", " The Da Vinci Code", "Angels and demons", A. Čekuolis "Pokalbiai su A. Čekuoliu", "Staigmenos", "Šešios progos numirti". Anthony Kiedis "Scar Tissue".
Filmai: La vita e bella, The Shawshank Redemption, Catch Me If You Can, Kill Bill
Mузыка:
RHCP, The Cat empire, REM, AC/DC, Gogol Bordello, Gavin DeGraw, Maroon 5, Robbie Williams
Вид спорта:
Krepšinis, futbolas, regbis, lengvoji atletika
Жизненное мото:
Rytoj bus dar geriau.
Самое смешное приключение:
Vajej... jų baisiai daug buvo :::001 sunku juokingiausią išsirinkti :::001
Ещё кое-что:
Esu lengvai bendraujanti asmenybė, greitai surandu pokalbio temą ir lengvai galiu praleisti laiką su įvairaus charakterio žmonėmis. Esu pakankamai nerūpestinga ir impulsyvi, todėl labai dažnai patenku į juokingas situacijas. Kai kurių tokių situacijų dėka keletą vasarų teko dirbti gelbėtoja Palangoje, pusę metų pragyventi Turkijoje, šokinėti su parašiutu ar kopti į 5 km aukščio kalnus be pasiruošimo:::001)

Šiemet turėčiau gauti VU ekonometrijos magistro laipsnį, tačiau dirbu sporto marketinge bei renginių organizavime (taip jau gavosi, kad ekonometro darbas labai nuobodžiai atrodė:::001).

Mėgstu krepšinį (labai labai), žaidžiu futbolą (šiaip esu Bayern fanė:::001), esu ex lengvaatletė, tačiau vis dar mėgstu pabėgiot, kartais sudalyvauju lengvosios atletikos, orientacinio mėgėjų varžybose. Naujas "priverstas" pomėgis - domėjimasis automobliais (nes dirbu su autosporto komandomis).

hm... kas čia dar... jei prisiminsiu ką nors įdomaus apie save - papildysiu vėliau... kol kas gal ir tiek užteks.:">
Информация анкеты
Имя:Indre
Псевдоним:ind111re
Возраст:33 m.
Gimimo diena:1987.09.16
Знак зодиака:Дева
Местность:Vilnius
Статус:Свободная
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский, Другое
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю
Рост:174 cm
Вес:75 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
43%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Комментарии анкеты
Нет комментариев