Audrius (39 m. Kaunas)
:::n04

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (7 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1154
Отвечаемость:54%
Посещал последний раз:2022.07.04 01:12
Анкета создана:2014.01.18 17:43
Похожие анкеты
Номер профиля: 875499 Негодная анкета
Имя:Audrius
Возраст:39 m.
Ūgis:179 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (13)
Коротко обо мне
Характер:
Kaip katino:::001 noriu - murkiu, noriu- draskausi :-D
Kнига, фильм:
Knygos - tik su paveiksleliais, filmai - be subtitru :::001
Mузыка:
Muzika klausau miela ausiai :::045
Жизненное мото:
Jei ne tu - tai tave!! :::045
Самое смешное приключение:
Juokingiausias nuotykis prasidejo kai gimiau, jis teses iki dabar :::001:::001:::001
Ещё кое-что:
Aha :::001 tai visdelto skaitai? o tai nera blogai, blogai kada neskaitai, o kai neskaitai tai ir nematai, nematai kaip viskas keiciasi. O keiciasi viskas, juk tai normalu, turi keistis, juk negali visalaika buti diena ir negali vien tik mandarinus valgyti, reikia viska isbandyti, pabandyti, padaryti, nuvaziuoti ir net parvaziuoti. Juk as Tau netvitrinu kad dangus melinas, tai akivazdu, bet pasakyk kodel sakai kad braske raudona, gal ji orandzine, o orandzine granata, tai taspats kas bezdzione su dviratuku antarktidoje beganti nuo pingvino su kerzais per kopas i beribes kosmoso erdves :::045 na ka galiu dar pasakyti, gyvenimas linksmas dalykas :::034
P.S. Esu kuklus ir nedrystu pirmas uzkalbinti :-(
Информация анкеты
Имя:Audrius
Псевдоним:kumpelis
Возраст:39 m.
Gimimo diena:1983.03.10
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Желания:Флиртовать
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий
Образование:Кандидат наук
В данное время:Работаю
Рост:179 cm
Вес:75 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
90%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев