Audrius (39 m. Kaunas)
:::n04

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (7 photos)

Profile statistics
Received points:1154
Responsiveness:54%
Visited last time:Currently online
Profile created:2014.01.18 17:43
Similar profiles
Profile number: 875499 Inappropriate profile
Name:Audrius
Age:39 m.
Ūgis:179 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Kaunas
Status:Single
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Looking for sex partner
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (13)
Briefly about me
Character:
Kaip katino:::001 noriu - murkiu, noriu- draskausi :-D
Book, movie:
Knygos - tik su paveiksleliais, filmai - be subtitru :::001
Music:
Muzika klausau miela ausiai :::045
Life credo:
Jei ne tu - tai tave!! :::045
Most funny adventure:
Juokingiausias nuotykis prasidejo kai gimiau, jis teses iki dabar :::001:::001:::001
Something more:
Aha :::001 tai visdelto skaitai? o tai nera blogai, blogai kada neskaitai, o kai neskaitai tai ir nematai, nematai kaip viskas keiciasi. O keiciasi viskas, juk tai normalu, turi keistis, juk negali visalaika buti diena ir negali vien tik mandarinus valgyti, reikia viska isbandyti, pabandyti, padaryti, nuvaziuoti ir net parvaziuoti. Juk as Tau netvitrinu kad dangus melinas, tai akivazdu, bet pasakyk kodel sakai kad braske raudona, gal ji orandzine, o orandzine granata, tai taspats kas bezdzione su dviratuku antarktidoje beganti nuo pingvino su kerzais per kopas i beribes kosmoso erdves :::045 na ka galiu dar pasakyti, gyvenimas linksmas dalykas :::034
P.S. Esu kuklus ir nedrystu pirmas uzkalbinti :-(
Profile information
Name:Audrius
Nickname:kumpelis
Age:39 m.
Gimimo diena:1983.03.10
Zodiac sign:Pisces
Region:Kaunas
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Looking for sex partner
Wishes:Flirt
Languages:Lithuanian, English, Russian, German
Education:Ph. D.
Now:Working
Height:179 cm
Weight:75 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue/gray
Hair:Dark, Straight and short
Bad habits:Smoke occasionally, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
90%
Friends
Profile comments
No comments