Vik (36 m. Vilnius)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (9 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:704
Отвечаемость:34%
Посещал последний раз:2024.05.28 20:54
Анкета создана:2014.01.03 19:01
Анкета обновлена:2024.05.15 19:06
Похожие анкеты
Номер профиля: 873165 Негодная анкета
Имя:Vik
Возраст:36 m.
Ūgis:170 cm
Местность:Vilnius
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (34)
Коротко обо мне
Характер:
Introvertiškas
Требования для партнеров:
Geras humoro jausmas, patrauklumas, gebėjimas sudominti/panašūs interesai. Žmonėms be nuotraukų anketose neatrašau.
Гобби, увлечения:
Tapymas, piešimas, mezgimas. Mokslinės fantastikos serialų žiūrėjimas. Dainavimas, grojimas gitara.
Kнига, фильм:
Fantastika (ypač mokslinė), komedijos. Mėgstamiausios knygos - visa „The Hitchhiker's Guide To The Galaxy“ serija. Mėgstamiausi serialai – "Star Trek" ir "Doctor Who". Dėl mėgstamiausio filmo negaliu apsispręsti, nes filmą peržiūrėti užtrunka trumpiau, nei reikia prisirišti prie kažko.
Mузыка:
Rokas, Indie, Pop.
Вид спорта:
Lankau sporto klubą. Nemėgstu komandinio sporto.
Жизненное мото:
Jei nežinai, dėl ko gyventi, gyvenk, kad sužinotum.
Самое смешное приключение:
Dauguma mano nuotykių – įsivaizduojami.
Ещё кое-что:
Aš ramus ir logiškas žmogus - nekeliu dramų pati ir nemėgstu, kai kiti jas kelia. Labai vertinu gerą humoro jausmą. Esu beveik tipiška moksliukė :::001.

Rimtai susižavėti žmogumi man reikia nemažai laiko, todėl pirmiausia ieškau žmogaus, su kuriuo tiesiog būtų įdomu ir smagu leisti laiką.
Информация анкеты
Имя:Vik
Псевдоним:V1k
Возраст:36 m.
Gimimo diena:1988.01.20
Местность:Vilnius
Статус:Свободная
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский
Образование:Maгистр
В данное время:Работаю
Рост:170 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Зеленовато карие
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
28%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
28%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Комментарии анкеты
Нет комментариев