Kastis (31 m. Kaunas)
Jai užėjai, tai gali ir parašyti :::045 visdelto gi neskaudės :::034

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (11 Фотография)

Статистика анкеты
Отвечаемость:91%
Посещал последний раз:2022.03.17 17:57
Анкета обновлена:2020.06.26 03:25
Похожие анкеты
Номер профиля: 838198 Негодная анкета
Имя:Kastis
Возраст:31 m.
Ūgis:182 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (10)
Коротко обо мне
Характер:
80% optimisto ir 20% realisto :::001
Требования для партнеров:
Pasiryžusi rimtiems santikiams, bendraujanti, išsilavinusi, ir aktyvi :::001 tvirtas charakteris taipat būtų didelis pliusas :p
Гобби, увлечения:
Esu ekstremalaus sporto fanas :::045
Kнига, фильм:
Never back down, the blind side
Mузыка:
Ką groja ta klausau :::034
Вид спорта:
Krepšinis, futbolas, tinklinis, kaitavimas, stalo tenisas išbandau visas sporto šakas juk gyveni tiktai viena kartą :::045
Жизненное мото:
Gyvenk taip jog prisiminęs praeitį, su šypsena tobulintum ateitį :::001
Самое смешное приключение:
Gyvenant mano tempu, jų nutinka kasdiena, parašyk ir papasakosiu kiek tik nori :p
Ещё кое-что:
Papasakosiu kai paklausi :::001 būtinai parašyk stengiuos visad atrašyti net jei ir tai butu banali žinutė :::028 beto aš nesikandžioju :::034
Информация анкеты
Имя:Kastis
Псевдоним:kestulis10
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1992.02.20
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Работаю
Рост:182 cm
Вес:85 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Зелёные
Волосы:Коричневые
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
48%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
83%
Комментарии анкеты
Нет комментариев