Kastis (31 m. Kaunas)
Jai užėjai, tai gali ir parašyti :::045 visdelto gi neskaudės :::034

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (11 photo)

Profile statistics
Responsiveness:91%
Visited last time:2022.03.17 17:57
Profile updated:2020.06.26 03:25
Similar profiles
Profile number: 838198 Inappropriate profile
Name:Kastis
Age:31 m.
Ūgis:182 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (10)
Briefly about me
Character:
80% optimisto ir 20% realisto :::001
Partner requirements:
Pasiryžusi rimtiems santikiams, bendraujanti, išsilavinusi, ir aktyvi :::001 tvirtas charakteris taipat būtų didelis pliusas :p
Hobby, interests:
Esu ekstremalaus sporto fanas :::045
Book, movie:
Never back down, the blind side
Music:
Ką groja ta klausau :::034
Sports activity:
Krepšinis, futbolas, tinklinis, kaitavimas, stalo tenisas išbandau visas sporto šakas juk gyveni tiktai viena kartą :::045
Life credo:
Gyvenk taip jog prisiminęs praeitį, su šypsena tobulintum ateitį :::001
Most funny adventure:
Gyvenant mano tempu, jų nutinka kasdiena, parašyk ir papasakosiu kiek tik nori :p
Something more:
Papasakosiu kai paklausi :::001 būtinai parašyk stengiuos visad atrašyti net jei ir tai butu banali žinutė :::028 beto aš nesikandžioju :::034
Profile information
Name:Kastis
Nickname:kestulis10
Age:31 m.
Gimimo diena:1992.02.20
Zodiac sign:Pisces
Region:Kaunas
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Flirt
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:College
Now:Working
Height:182 cm
Weight:85 kg
Body type:Athletic
Eyes:Green
Hair:Brown
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
48%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
83%
Profile comments
No comments