Paulius (23 m. Kaunas)
:::n03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (27 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1625
Atsakomumas:83%
Apsilankymų skaičius:2130
Paskutinį kartą lankėsi:2021.09.16 22:11
Anketa sukurta:2012.12.23 23:04
Anketa atnaujinta:2021.03.23 22:04
Panašios anketos
Anketos numeris: 818196 Netinkama anketa
Vardas:Paulius
Amžius:23 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vaikinu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu įdomi asmenybė. Bent taip gali pasirodyti. Ištikruju nemėgstu apsimetinėti kuo nesu. Dažniausiai būnu grynas aš su savo žmogišku paprastumu ir žiupsniu juoku. Gyvenime ką pastebėjau jog esu bendraujantis, prisitaikantis prie įvairiu gyvenimišku situacijų. Esu žmogus turintis tvirta nuomone. Patinka pozityvus žmonės. Nes tokie žmonės labiausiai įkvepia mane gyventi ir pasitikėti savim.
Reikalavimai partneriui:
Mergina turi nerūkyti, nevartoti alkoholio. Nesakau, kad visai bet geriau, kad negalvotu apie tai. Ieškau panelės norinčios rimtu santykiu. Norėčiau, kad mergina jau būtų kažkiek susitupėjus. Kad nerūpėtu kaip savaitgali nuvykti į klubą su draugais. O vietoje to sakytu ką norėtum nuveikti ši ateinanti savaitgali drauge? Tikiuosi iš busimos merginos, kad ji bus savim pasitikinti, turinti tvirta nuomone, mokanti suprasti savo antrąja puse, taipogi žinanti ko nori iš savo antrosios pusės bei pačio gyvenimo. Prie to paties mergina turi turėti gyvenime ir tikslu. Tikslus lengva siekti kartu kai abu partneriai to nori.
Hobis, pomėgiai:
Sportas, kelionės, nauji iššūkiai, viskas kas suteikia laime, džiaugsmą ir naudingos patirties tame ką veikiu. Patinka vairuoti ilgose kelionėse. Patinka tai pat bendravimas, filosofavimas, gamta, meditacija, patinka užsiimti su vaikais.
Knyga, filmas:
Skaitau knygų proporcingai. Patinkantys knygų žanrai: kariniai, biografiniai, romanai su humoru ir šis tas dar..

Filmai: Aš nesu filmus maniakas. Aišku man patinka pažiūrėti filmą laisvu laiku. Patinka geri filmai su mintim. Labiausiai patinka tokie filmai iš kuriu galiu kažko pasimokinti ir galbūt pritaikyti realiam gyvenime.
Muzika:
Klasikinė muzika, Popmuzika ir dar įvairiu žanru mano patinkančiai ausiai.
Sporto šaka:
Šiuo metų rimtai nieko nesportuoju. Einu rytais arba vakare pasivaikščioti lauke. Kas man labai padeda pravėdinti galva ir prasijudinti po niūrios dienos arba pabusti iš miegu.
Gyvenimo šūkis:
Siekiu nauju tikslu gyvenime. Siek ir tu!
Juokingiausias nuotykis:
Žaidėme krepšinį su draugais lauke (Vokietijoje). Aš perėmiau kamuolį ir puoliau link krepšinio lentos bėgti. Ir tuo metų kai niekas man jau nebegalėjo sutrukdyti aš pasikabinau ant krepšinio lanko tuo pačiu įdėdamas kamuolį į krepšį. O baigėsi nelaime. Kartu su krepšinio lenta nulūžau. Krepšinio lenta buvo prikabinta prie sienos. O pats nepastebėjau, kad negalima ant jos kabintis nes ji neatlaikys tokio svorio. Tiksliau ji ne tam skirta buvo. :::034 Visi po to įvykio juokėsi smagiai. Aš pasimečiau ir galvojau kas dabar bus. Išėjo į kiemą savininkas krepšinio lentos. Sako kas vyksta čia? Tai draugas užmetė už mane 10e ir sutvarkė krepšinio lenta kaip priklauso. Prisuko ir problema buvo išspręsta. :::001
Dar šis tas:
Neieškau šiaip sau pabendrauti ar taip sau laiko praleisti internetinėje erdvėje. Jei tu ieškai rimtos draugystės ir ilgalaikiu santykiu tada galima mėginti susipažinti. Ačiū už dėmėsi :::001
Anketos informacija
Vardas:Paulius
Slapyvardis:paulinis123
Amžius:23 m.
Gimimo diena:1998.06.13
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:175 cm
Svoris:63 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Draugai
Anketos komentarai
2014.08.17 17:33Paulius (23 m. Kaunas)
Malonu girdeti tokius zodzius is taves. :::001 Aciuu
2014.08.07 23:13MAYBE (23 m. Kaunas)
Esi fainas , bendraujantis su tavim neliudna , ant tiek seniau bendravom ^^ zdz mldc esi :::028