Paulius (21 m. Kaunas)
:::n03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (18 photos)

Profile statistics
Received points:1063
Responsiveness:83%
Times visited:1233
Visited last time:2020.01.27 20:55
Profile created:2012.12.23 23:04
Profile updated:2019.11.23 02:11
Profile number: 818196 Inappropriate profile
Name:Paulius
Age:21 m.
Ūgis:175 cm
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Single
Searches:Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vaikinu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (1)
Briefly about me
Character:
Kartais užsispyres kai siekiu tam tikru tikslu. Nesu labai lengvo charakterio asmenybė. Reiktu žmogui iš arčiau su manim pabendrauti. Galbūt pasirodys visai kitaip. Patinka rizikuoti tam tikrose situacijose.
Partner requirements:
Mergina turi nerūkyti, nevartoti alkoholio. Nesakau, kad visai bet geriau, kad negalvotu apie tai. Ieškau panelės norinčios rimtu santykiu. Jei tokia esi ir gyvenimas tau ne visvien susisiek su manim.
Hobby, interests:
Sportas, kelionės, nauji iššūkiai, viskas kas suteikia laime, džiaugsma ir naudingos patirties tame ką veikiu.
Book, movie:
Skaitau knygu gan mažai. Prisipažystu.. Bet praktikuojuosi mokintis skaityti knygas. Knygos gerai. Filmus žiūriu pagal savo nuostatus ir vertybes. Kartais tai gali būti apie istorija filmas arba biografinis.
Music:
Muzikoje neturiu tokio nustatyto kelio. Klausau tai kas man šiandien yra smagu klausyti. Viena muzika mane atpalaiduoja o kitą erzina.
Sports activity:
Šiuo metų rimtai nieko nesportuoju. Einu rytais arba vakare pasivaikščioti lauke. Kas man labai padeda pravedinti galva ir prasijudinti po niurios dienos arba pabusti iš miegu.
Life credo:
Siekiu nauju tikslu gyvenime. Bandyk ir tu!
Most funny adventure:
Žaidėme krepšinį su draugais lauke (Vokietyjoje). Aš perėmiau kamuoli ir puoliau link krepšinio lentos bėgti. Ir tuo metų kai niekas man jau nebegalėjo sutrukdyti aš pasikabinau ant krepšinio lanko tuo pačiu įdėdamas kamuoli į krepši. O baigėsi nelaime. Kartu su krepšinio lenta nulužau. Krepšinio lenta buvo prikabinta prie sienos. O pats nepastebėjau, kad negalima ant jos kabintis nes ji neatlaikys tokio svorio. Tiksliau ji ne tam skirta buvo. :::034 Visi po to įvykio juokėsi smagiai. Aš pasimečiau ir galvojau kas dabar bus. Įšėjo į kiema savininkas krepšinio lentos. Sako kas vyksta čia? Tai draugas užmetė už mane 10e ir sutvarkė krepšinio lenta kaip priklauso. Prisuko ir problema buvo išspresta. :::001
Something more:
Susipažinkime, pabendraukime, ir toliau matysime ar mums pakeliui. :::001
Profile information
Name:Paulius
Nickname:paulinis123
Age:21 m.
Gimimo diena:1998.06.13
Zodiac sign:Gemini
Region:Kaunas
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian
Education:High school
Now:Working
Height:175 cm
Weight:60 kg
Body type:Lean
Eyes:Green
Hair:Black, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Friends
Profile comments
2014.08.17 17:33Paulius (21 m. Kaunas)
Malonu girdeti tokius zodzius is taves. :::001 Aciuu
2014.08.07 23:13MAYBE (21 m. Kaunas)
Esi fainas , bendraujantis su tavim neliudna , ant tiek seniau bendravom ^^ zdz mldc esi :::028
2013.07.19 22:04Paulius (21 m. Kaunas)
noriu :::001
2013.05.08 16:02Vikute (25 m. )
kal nori susipasinti
Hot line messages
Vakar 21:44
Sveiki
January 13 23:39
Labas vakaras. Yra galbut dar uzsilike bendraujanciu merginu? Jei kartais domintu pazintis tai parasyk. :::034
January 10 22:10
Nieko gero jau cia. Mires tinklapis..