Paulius (22 m. Kaunas)
:::n03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (22 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1477
Отвечаемость:83%
Число посещений:1890
Посещал последний раз:2021.01.27 16:03
Анкета создана:2012.12.23 23:04
Анкета обновлена:2020.11.03 00:16
Похожие анкеты
Номер профиля: 818196 Негодная анкета
Имя:Paulius
Возраст:22 m.
Ūgis:175 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим парнем? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (1)
Коротко обо мне
Характер:
Kartais užsispyres kai siekiu tam tikru tikslu. Nesu labai lengvo charakterio asmenybė. Reiktu žmogui iš arčiau su manim pabendrauti. Galbūt pasirodys visai kitaip. Patinka rizikuoti tam tikrose situacijose.
Требования для партнеров:
Mergina turi nerūkyti, nevartoti alkoholio. Nesakau, kad visai bet geriau, kad negalvotu apie tai. Ieškau panelės norinčios rimtu santykiu. Jei tokia esi ir gyvenimas tau ne visvien susisiek su manim.
Гобби, увлечения:
Sportas, kelionės, nauji iššūkiai, viskas kas suteikia laime, džiaugsma ir naudingos patirties tame ką veikiu.
Kнига, фильм:
Skaitau knygu gan mažai. Prisipažystu.. Bet praktikuojuosi mokintis skaityti knygas. Knygos gerai. Filmus žiūriu pagal savo nuostatus ir vertybes. Kartais tai gali būti apie istorija filmas arba biografinis.
Mузыка:
Muzikoje neturiu tokio nustatyto kelio. Klausau tai kas man šiandien yra smagu klausyti. Viena muzika mane atpalaiduoja o kitą erzina.
Вид спорта:
Šiuo metų rimtai nieko nesportuoju. Einu rytais arba vakare pasivaikščioti lauke. Kas man labai padeda pravedinti galva ir prasijudinti po niurios dienos arba pabusti iš miegu.
Жизненное мото:
Siekiu nauju tikslu gyvenime. Bandyk ir tu!
Самое смешное приключение:
Žaidėme krepšinį su draugais lauke (Vokietyjoje). Aš perėmiau kamuoli ir puoliau link krepšinio lentos bėgti. Ir tuo metų kai niekas man jau nebegalėjo sutrukdyti aš pasikabinau ant krepšinio lanko tuo pačiu įdėdamas kamuoli į krepši. O baigėsi nelaime. Kartu su krepšinio lenta nulužau. Krepšinio lenta buvo prikabinta prie sienos. O pats nepastebėjau, kad negalima ant jos kabintis nes ji neatlaikys tokio svorio. Tiksliau ji ne tam skirta buvo. :::034 Visi po to įvykio juokėsi smagiai. Aš pasimečiau ir galvojau kas dabar bus. Įšėjo į kiema savininkas krepšinio lentos. Sako kas vyksta čia? Tai draugas užmetė už mane 10e ir sutvarkė krepšinio lenta kaip priklauso. Prisuko ir problema buvo išspresta. :::001
Ещё кое-что:
Susipažinkime, pabendraukime, ir toliau matysime ar mums pakeliui. :::001
Информация анкеты
Имя:Paulius
Псевдоним:paulinis123
Возраст:22 m.
Gimimo diena:1998.06.13
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:175 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Зелёные
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Друзья
Комментарии анкеты
2014.08.17 17:33Paulius (22 m. Kaunas)
Malonu girdeti tokius zodzius is taves. :::001 Aciuu
2014.08.07 23:13MAYBE (22 m. Kaunas)
Esi fainas , bendraujantis su tavim neliudna , ant tiek seniau bendravom ^^ zdz mldc esi :::028
Сообщения горячей линии
января 20 18:04
Labas vakaras, gal kokia nepasikėlus mergina parašys? Aišku jei rasim bendra kalba. :::034