Arturas (49 m. Marijampolė)
:::n11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (64 photos)

Profile statistics
Received points:61538
Responsiveness:97%
Visited last time:2023.10.02 21:04
Profile updated:2023.06.22 12:45
Profile number: 707724 Inappropriate profile
Name:Arturas
Age:49 m.
Ūgis:183 cm
Zodiac sign:Leo
Region:Marijampolė
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (320)
Briefly about me
Character:
Draugiskas
Partner requirements:
Paprastumas,draugiskumas
Hobby, interests:
Automobiliai
Book, movie:
Skaitau retai.Bet patinka istorines.
Music:
Dance
Sports activity:
F1,futbolas,krepsinis
Life credo:
Suvalgyk bebra,isgelbesi medi :::001
Most funny adventure:
Visko buve linksmo gyvenime:::001
Something more:
Esu draugiskas,supratingas,paprastas zmogus..Taigi,vertinu tokias savybes ir pas merginas.Visad megstu pabendrauti,esu linksmas ir nemegstu liudeti,kad ir kaip butu..Visad yra smagu susipazinti su maloniais zmonemis.. :::001
Profile information
Name:Arturas
Nickname:ture-II
Age:49 m.
Gimimo diena:1974.08.17
Zodiac sign:Leo
Region:Marijampolė
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Spend leisure time together
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English, Russian, Polish, Other
Education:College
Now:Working
Height:183 cm
Weight:85 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue
Hair:Grey, Straight and short
Bad habits:Smoke occasionally, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Profile comments
2014.03.10 20:56Žana
Labai siltas zmogus,tikrai labai malonu bendrauti :::001 ,sekmes tau Arturai!!!
2010.12.09 13:09Agnieska
labai grazios foto :::001
2010.12.06 21:40Valerija
Labai mielas ir siltas zmogutis.........Lb malonu su tavim bendrauti....... :::746   :::001