Arturas (48 m. Marijampolė)
:::n11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (61 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:61448
Отвечаемость:97%
Посещал последний раз:2023.06.06 12:11
Анкета обновлена:2022.12.30 19:22
Номер профиля: 707724 Негодная анкета
Имя:Arturas
Возраст:48 m.
Ūgis:183 cm
Знак зодиака:Лев
Местность:Marijampolė
Статус:Свободный
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (318)
Коротко обо мне
Характер:
Draugiskas
Требования для партнеров:
Paprastumas,draugiskumas
Гобби, увлечения:
Automobiliai
Kнига, фильм:
Skaitau retai.Bet patinka istorines.
Mузыка:
Dance
Вид спорта:
F1,futbolas,krepsinis
Жизненное мото:
Suvalgyk bebra,isgelbesi medi :::001
Самое смешное приключение:
Visko buve linksmo gyvenime:::001
Ещё кое-что:
Esu draugiskas,supratingas,paprastas zmogus..Taigi,vertinu tokias savybes ir pas merginas.Visad megstu pabendrauti,esu linksmas ir nemegstu liudeti,kad ir kaip butu..Visad yra smagu susipazinti su maloniais zmonemis.. :::001
Информация анкеты
Имя:Arturas
Псевдоним:ture-II
Возраст:48 m.
Gimimo diena:1974.08.17
Знак зодиака:Лев
Местность:Marijampolė
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Английский, Русский, Польский, Другое
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Работаю
Рост:183 cm
Вес:85 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Серые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Комментарии анкеты
2014.03.10 20:56Žana
Labai siltas zmogus,tikrai labai malonu bendrauti :::001 ,sekmes tau Arturai!!!
2010.12.09 13:09Agnieska
labai grazios foto :::001
2010.12.06 21:40Valerija
Labai mielas ir siltas zmogutis.........Lb malonu su tavim bendrauti....... :::746   :::001