Daiva (53 m. Telšiai)
Kaip kada,būna įvairi..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (16 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:3320
Atsakomumas:53%
Apsilankymų skaičius:15581
Paskutinį kartą lankėsi:2022.07.02 19:41
Anketa sukurta:2008.07.16 20:19
Anketa atnaujinta:2020.08.25 18:59
Anketos numeris: 673323 Netinkama anketa
Vardas:Daiva
Amžius:53 m.
Ūgis:153 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Telšiai
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (46)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ne iš lengvųjų juk ožiaragis esu.
Reikalavimai partneriui:
Turintis vyriškos elegancijos,laisvas,atviras,gerbiantis save gerbs ir aplinkinius.
Hobis, pomėgiai:
Jų turiu nemažai tai gera knyga ,išlaikytas konjakas ir t.t.
Knyga, filmas:
Istoriniai.
Muzika:
Pradedant opera ir baigiant Skorpion.
Sporto šaka:
Dviračių.
Gyvenimo šūkis:
Atgal nėra ko žvalgytis.
Juokingiausias nuotykis:
Tepalo supylimas per tepalo matuoklį.
Dar šis tas:
Sąskaitų UŽ DRAUGYSTĘ neapmoku ir Mama būti nesiruošiu ,nes vaikų jau turiu -čia jaunimėliui.
Anketos informacija
Vardas:Daiva
Slapyvardis:daive
Amžius:53 m.
Gimimo diena:1968.12.23
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Telšiai
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:153 cm
Svoris:58 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
43%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
23%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
0%
Anketos komentarai
2018.04.25 20:51Tir (59 m. )
Labai ačiū , kad dar kartą atkreipėte į mano  šveikišką anketą :::001 Kuklus klausimas. Nuotraukose šalia Jūsų sesuo ar duktė? :::001
2018.04.24 22:17Tir (59 m. )
Labas vakaras,ar galiu atsargiai pasiteirauti, ar vis dar tepalo keitimo procedūras atliekate pati, ar jau turite mechaniką? :::001
2018.01.30 12:42Tir (59 m. )
Gal man galit padėti? Bandžiau pilti tepalą per matuoklę, bet.......gal aš kantrybės neturiu? :::034