Tir (52 m. Kulva)
:::n03Būsena

Panašios anketos
Anketos numeris: 874755 Netinkama anketa
Vardas:Tir
Amžius:52 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kulva
Statusas:Laisvas
Ieško:Nieko neieškau
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Charakteringas
Reikalavimai partneriui:
jokių
Hobis, pomėgiai:
Nepakenčiu neraštingų
Knyga, filmas:
Brolių Grimų pasakos
Muzika:
Ar kas susimąstė , kas yra muzika? Kaip reiškinys. Kodėl žmogui tai būtinybė? Apskritai? Gal yra kas galit - paaiškinkit:::001
Sporto šaka:
Sportas- spjaudymas į tolį
Gyvenimo šūkis:
Gyventi be šūkių.
Juokingiausias nuotykis:
Juokingiausias reiškinys - nuomonės formuotojai ( infurenceriai). :::001 Išsilavinimas nulinis, gyvenimo patirtis - tik starto pradžia,šneka apie bet ką ir bet kaip:::001 Teko su tokiu bendrauti. Pasiteiravus kokias knygas skaito - taigi apie vienuolį ir jo parduotą ferarį.:::001 Nežinau, kiek reikia būti durnam...... Ir tokie influensina:::001))))). Tiesa tik tuos, kuriems Žemė plokščia:::001
Ačiū Dievui, Lietuvoje yra daug talentingų, gabių , išradingų jaunų žmonių, kurie ir neleis Lietuvai sunykti.
Dar šis tas:
Geriau su protingu pamesti, nei su durnium rasti
Anketos informacija
Vardas:Tir
Amžius:52 m.
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kulva
Statusas:Laisvas
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Kita
Išsilavinimas:Neturiu
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:181 cm
Svoris:100 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Tamsios
Plaukai:Balti, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau cigarus arba pypkę, Dažnai išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
85%
Anketos komentarai
Nėra komentarų