Kostas (51 m. Kulva)
:::n03Būsena

Anketos statistika
Surinkti taškai:1203
Atsakomumas:90%
Apsilankymų skaičius:1690
Paskutinį kartą lankėsi:2020.01.19 11:32
Anketa sukurta:2014.01.13 13:01
Anketa atnaujinta:2019.11.29 19:40
Panašios anketos
Anketos numeris: 874755 Netinkama anketa
Vardas:Kostas
Amžius:51 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kulva
Statusas:Laisvas
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Very flexible. Galiu: pritarti( dainuojant), nepritarti ( diskutuojant), susitarti( balsuojant), apsitarti( kaip gyventi toliau) apsibarti ( deja, šiuo metu nėra su kuo. P.S. su kaimynais nesibaru. Ir apskritai esu taikos balandis:::001) ,apsikarstyti(pakabučiais),apsikarsti ( geru savo būdu), apsiversti ( nuo šono ant šono), atvesti ( kažką į protą), parvesti( girtą kaimyną namuosna),apsivesti....... ne, būsiu nuoširdus, apsivesti negaliu. Manyčiau- tai mano vienintelis trūkumas.O kas be trūkumų ? Galite į mane mesti plytą:::001
Reikalavimai partneriui:
Pradinis jumoro išsilavinimas.Ir dar.Perskaitytos dvi knygos. J. Hašeko " Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai" ,bei S Parulskio "Sraigė su beisbolo lazda"
Hobis, pomėgiai:
Protingai nusikalbėti
Knyga, filmas:
Mėgstamiausia knyga - "IKEA" katalogas
Muzika:
Tadžikų bliuzas. Pastaruoju metu pradėjau domėtis arabų bluegrass, nes tai sparčiai plintantis Senąjame žemyne muzikos stilius, kaip ateities perspektyvos aliuzija . Nors ir pagyvenęs, bet nesinori ....atsilikti nuo gyvenimo, kuris , žinia, atsilikėlių nelaukia....:::001
Sporto šaka:
Labai patinka lošimas atviromis kortomis. Dar patinka, kai vyrai lenktyniauja nešdami savo žmonas. Man šia prasme nelabai pasisekė. Mano vienas geras draugas viengungis labai norėjo dalyvauti žmonų nešimo varžybose ir manęs paprašė paskolinti savo žmoną . Negi geram draugui atsakysi. Paskolinau. Tai tas ,rupūžė, nusinešė ją su viskam. Iki šiol nerodo akių. Tai dabar ir aš norėčiau dalyvauti tokiose varžybose, bet ,žalty, niekas nenori skolinti žmonos. Viliuosi, kad čia atsiras moterų norinčių , kad jas vyras panešiotų ant pečių, glėbyje ar dar kitaip:::001
Gyvenimo šūkis:
Duok durniui taką, bet ne kelią:::001 P.S. Šiuo metu renkuosi tik protingų kelius ir takus. Pastebėjau keistą reiškinį. Jokių problemų. Tik supratimas ir šypsena. Patariu ir Jums:::001
Juokingiausias nuotykis:
Iki šiol galvojau - pats juokingiausias nuotykis esu aš pats:::001)) Bet apsidairius , pastebėjau, kad yra aibė daug juokingesnių reikalų:::001 Net verkti norisi:::001
Dar šis tas:
Myliu tik moteris:::001
Anketos informacija
Vardas:Kostas
Slapyvardis:Ruplenda
Amžius:51 m.
Gimimo diena:1968.05.18
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Kulva
Statusas:Laisvas
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Kita
Išsilavinimas:Neturiu
Šiuo metu:Nieko neveikiu
Ūgis:181 cm
Svoris:100 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Tamsios
Plaukai:Balti, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau cigarus arba pypkę, Dažnai išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
78%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
25%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
2019 Gruodžio 22 19:12
mante, diū jū spyk lietuviškai, ar try nustebinti here visus beveik mokančius english. Būk savim :::034