Egita (32 m. Vilnius)
Jei neturi šypsenos – padovanosiu tau savo vieną.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (24 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:7638
Отвечаемость:27%
Анкета создана:Еще до 2008 года.
Похожие анкеты
Номер профиля: 236746 Негодная анкета
Имя:Egita
Возраст:32 m.
Ūgis:165 cm
Знак зодиака:Рак
Местность:Vilnius
Статус:Есть парень
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (391)
Коротко обо мне
Характер:
Visi nelogiški argumentai ir išvados, dieną atrodantys juokingi ir apgailėtini, naktį pasirodo tokie tikri ir įtikinantys.
Iš tiesų, aš nebežinau, kas esu. Identitetas, kurį visuomet stipriau ar silpniau jausdavau, dabar išskydęs. Kas aš? Aš pavargusi.
Aš nesijaučiu nei moteriška, nei vyriška, nei karjeros moterim, nei turinti mokslinių ambicijų, nei norinti gimdyti vaikus.
Aš nesijaučiu nei gražia, nei negražia, nei glotnia, nei šiurkščia. Nesijaučiu sexy, visai visai nesijaučiu sexy.
Kas aš? Aš pilka. Nežinau, kaip į mane žiūri vyrai, aš nematau jų.
Man reikia prisiminti, kas aš esu. Primink, jei galėsi. :::001
Требования для партнеров:
— Aš pasiliksiu.
— Gerai. Atsigulsim ir susiglausim. Matysime veidrody­je priešais mūsų veidus ir klausysimės vėtros. Mūsų akys kar­tais patamsės nuo išgąsčio, kai ją išgirsim. Tada tu mane stip­riau apkabinsi ir pasakosi apie Florenciją, Paryžių ir Vene­ciją, ir visas tas vietas, kur mudu niekados nebūsim kartu.
— Nesu buvęs nei Venecijoj, nei Florencijoj.
— Bet gali apie tai papasakoti; tada atrodys, kad esi buvęs. Aš gal apsiverksiu ir atrodysiu kaip baidyklė. Apsižliumbusi aš anaiptol ne gražuolė. Ir dar tu man atleisi už sentimentalumą.
— Taip.
— Tada eikš ir pasakyk, kad mylėsi mane amžinai ir kad mudu niekados nepasensim.
Kнига, фильм:
/- Ir iš viso, gal tu kartais nesveikas?
- Man nepatinka būti kariamam, - drėbiau aš.
- Tikrai? Ką gi, apsiprasi. Kai esi deginamas - štai tada iš tikrųjų skauda. [R.Aspin "Blėnių vežėčios"]/

/Dėl Dievo meilės, neverk, idiote! Gyvenk arba numirk, bet nenuodyk visko aplinkui. — [S. Bellow "Hercogas"]/

/Pasirink gyvenimą. Pasirink darbą. Pasirink karjerą. Pasirink šeimą. Pasirink sumautai didelį televizorių. Pasirink skalbimo mašiną, automobilį, kompaktinių diskų grotuvą ir elektrinį skardinių atidarytuvą... Pasirink sielą gniuždančias ir protą bukinančias TV laidas, kurias žiūrėsi, kišdamas sumautą maistą į burną, kiekvieną šeštadienio rytą galvodamas, kas, po velnių, tu esi... Bet kodėl aš turėčiau pasirinkti ką nors tokio? Aš pasirinkau nesirinkti gyvenimo. — [Iš filmo "Trainspoting"]/

“Meilė - tarytum narkotikai. Iš pradžių jauti euforiją, pasineri į visišką užmarštį. Po to, kitą dieną, jau nori daugiau. Dar nesi galutinai pražuvęs, bet tau patinka tas jausmas, ir tu manaisi galįs save kontroliuoti. Galvoji apie mylimą asmenį dvi minutes ir pamiršti jį tris valandas.

Tačiau pamažu tu pripranti prie to asmens ir pradedi darytis visiškai priklausomas nuo jo. Dabar apie jį galvoji tris valandas, o pamiršti dvi minutes. Jeigu jo nėra šalia, tu jautiesi taip, kaip jaučiasi narkomanas, negavęs dozės. Ir kaip narkomanai vagia ir žeminasi dėl to, kad gautų, ko jiems reikia, taip ir tu esi pasirengęs dėl meilės padaryti kažin ką.”

Paulo Coelho “ Prie Piedros upės - ten aš sėdėjau verkdama”
Mузыка:
Klausausi įvairios muzikos. Rusiškos, angliškos, lenkiškos, itališkos, lietuviškos.. Mėgstamiausios grupės butų : Linkin Park, Bullet For My Valentine, Papa Roach, Nickelback ir pan.
Вид спорта:
Žaidžiu tinklinį. Patinka žiūrėti krepšinį draugų kompanijoje. O smegenų mankštai renkuosi šaškes arba šachmatus :::001
Жизненное мото:
…o kas tau sakė, kad turi būti laimingas?
Самое смешное приключение:
Baisiausia, kad visi tie prisiminimai sukelia grandininę reakciją, iššaukia vienas kitą ir dar kitą ir dar. Kai nėra ką mylėti, myli tą, kas yra - tik tiek aš dabar galiu pasakyti sau, ir ta mintis viską uždengia, užkloja, užglaisto. Ką dar man reikėjo daryti, kai taip velniškai ilgėjausi artumo - metų metus, tūkstantį ilgų dienų ir dar du tūkstančius ilgų dienų prieš tai, ir visas tas begalines naktis, ir tuos nesibaigiančius vakarus.
Ещё кое-что:
Kai kuriuos žmones suveda likimas. Nesvarbu, kur jie yra. Nesvarbu, kur keliauja. Vieną dieną jie susitinka.
Информация анкеты
Имя:Egita
Псевдоним:Egzotiska
Возраст:32 m.
Gimimo diena:1991.07.10
Знак зодиака:Рак
Местность:Vilnius
Статус:Есть парень
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий, Польский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю
Рост:165 cm
Вес:35 kg
Телосложение:Тайна
Глаза:Зелёные
Волосы:Коричневые, Bолнистые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Друзья Все друзья (18)
Комментарии анкеты
2016.06.25 12:36Yamantaka (41 m. Prancūzija, Nice)
Atleiskite. Šiaip aš daug matęs. Ir šilto ir šalto. Bet man rodos esate pamišusi :::002
2016.04.26 22:51VYRAS UZ PINIGUS
MYLIU............. :::817
2016.02.03 12:36Jonas (31 m. Kaunas)
Gražuolė
2015.11.22 04:04RaCcoon III Meškėnas (40 m. Lietuva)
Masinos numeris geras:  ERO 6 :::034
2015.08.08 01:42Mindaugas (35 m. Marijampolė)
Isvaizdi panele su zavingai kerincia sypsena :::422