Egita (32 m. Vilnius)
Jei neturi šypsenos – padovanosiu tau savo vieną.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (24 photos)

Profile statistics
Received points:7638
Responsiveness:27%
Profile created:Earlier than in 2008
Similar profiles
Profile number: 236746 Inappropriate profile
Name:Egita
Age:32 m.
Ūgis:165 cm
Zodiac sign:Cancer
Region:Vilnius
Status:Have a boyfriend
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (391)
Briefly about me
Character:
Visi nelogiški argumentai ir išvados, dieną atrodantys juokingi ir apgailėtini, naktį pasirodo tokie tikri ir įtikinantys.
Iš tiesų, aš nebežinau, kas esu. Identitetas, kurį visuomet stipriau ar silpniau jausdavau, dabar išskydęs. Kas aš? Aš pavargusi.
Aš nesijaučiu nei moteriška, nei vyriška, nei karjeros moterim, nei turinti mokslinių ambicijų, nei norinti gimdyti vaikus.
Aš nesijaučiu nei gražia, nei negražia, nei glotnia, nei šiurkščia. Nesijaučiu sexy, visai visai nesijaučiu sexy.
Kas aš? Aš pilka. Nežinau, kaip į mane žiūri vyrai, aš nematau jų.
Man reikia prisiminti, kas aš esu. Primink, jei galėsi. :::001
Partner requirements:
— Aš pasiliksiu.
— Gerai. Atsigulsim ir susiglausim. Matysime veidrody­je priešais mūsų veidus ir klausysimės vėtros. Mūsų akys kar­tais patamsės nuo išgąsčio, kai ją išgirsim. Tada tu mane stip­riau apkabinsi ir pasakosi apie Florenciją, Paryžių ir Vene­ciją, ir visas tas vietas, kur mudu niekados nebūsim kartu.
— Nesu buvęs nei Venecijoj, nei Florencijoj.
— Bet gali apie tai papasakoti; tada atrodys, kad esi buvęs. Aš gal apsiverksiu ir atrodysiu kaip baidyklė. Apsižliumbusi aš anaiptol ne gražuolė. Ir dar tu man atleisi už sentimentalumą.
— Taip.
— Tada eikš ir pasakyk, kad mylėsi mane amžinai ir kad mudu niekados nepasensim.
Book, movie:
/- Ir iš viso, gal tu kartais nesveikas?
- Man nepatinka būti kariamam, - drėbiau aš.
- Tikrai? Ką gi, apsiprasi. Kai esi deginamas - štai tada iš tikrųjų skauda. [R.Aspin "Blėnių vežėčios"]/

/Dėl Dievo meilės, neverk, idiote! Gyvenk arba numirk, bet nenuodyk visko aplinkui. — [S. Bellow "Hercogas"]/

/Pasirink gyvenimą. Pasirink darbą. Pasirink karjerą. Pasirink šeimą. Pasirink sumautai didelį televizorių. Pasirink skalbimo mašiną, automobilį, kompaktinių diskų grotuvą ir elektrinį skardinių atidarytuvą... Pasirink sielą gniuždančias ir protą bukinančias TV laidas, kurias žiūrėsi, kišdamas sumautą maistą į burną, kiekvieną šeštadienio rytą galvodamas, kas, po velnių, tu esi... Bet kodėl aš turėčiau pasirinkti ką nors tokio? Aš pasirinkau nesirinkti gyvenimo. — [Iš filmo "Trainspoting"]/

“Meilė - tarytum narkotikai. Iš pradžių jauti euforiją, pasineri į visišką užmarštį. Po to, kitą dieną, jau nori daugiau. Dar nesi galutinai pražuvęs, bet tau patinka tas jausmas, ir tu manaisi galįs save kontroliuoti. Galvoji apie mylimą asmenį dvi minutes ir pamiršti jį tris valandas.

Tačiau pamažu tu pripranti prie to asmens ir pradedi darytis visiškai priklausomas nuo jo. Dabar apie jį galvoji tris valandas, o pamiršti dvi minutes. Jeigu jo nėra šalia, tu jautiesi taip, kaip jaučiasi narkomanas, negavęs dozės. Ir kaip narkomanai vagia ir žeminasi dėl to, kad gautų, ko jiems reikia, taip ir tu esi pasirengęs dėl meilės padaryti kažin ką.”

Paulo Coelho “ Prie Piedros upės - ten aš sėdėjau verkdama”
Music:
Klausausi įvairios muzikos. Rusiškos, angliškos, lenkiškos, itališkos, lietuviškos.. Mėgstamiausios grupės butų : Linkin Park, Bullet For My Valentine, Papa Roach, Nickelback ir pan.
Sports activity:
Žaidžiu tinklinį. Patinka žiūrėti krepšinį draugų kompanijoje. O smegenų mankštai renkuosi šaškes arba šachmatus :::001
Life credo:
…o kas tau sakė, kad turi būti laimingas?
Most funny adventure:
Baisiausia, kad visi tie prisiminimai sukelia grandininę reakciją, iššaukia vienas kitą ir dar kitą ir dar. Kai nėra ką mylėti, myli tą, kas yra - tik tiek aš dabar galiu pasakyti sau, ir ta mintis viską uždengia, užkloja, užglaisto. Ką dar man reikėjo daryti, kai taip velniškai ilgėjausi artumo - metų metus, tūkstantį ilgų dienų ir dar du tūkstančius ilgų dienų prieš tai, ir visas tas begalines naktis, ir tuos nesibaigiančius vakarus.
Something more:
Kai kuriuos žmones suveda likimas. Nesvarbu, kur jie yra. Nesvarbu, kur keliauja. Vieną dieną jie susitinka.
Profile information
Name:Egita
Nickname:Egzotiska
Age:32 m.
Gimimo diena:1991.07.10
Zodiac sign:Cancer
Region:Vilnius
Status:Have a boyfriend
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English, Russian, German, Polish
Education:Higher education (university)
Now:Working
Height:165 cm
Weight:35 kg
Body type:Secret
Eyes:Green
Hair:Brown, Wavy and long
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
68%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Friends All friends (18)
Profile comments
2016.06.25 12:36Yamantaka (41 m. France, Nice)
Atleiskite. Šiaip aš daug matęs. Ir šilto ir šalto. Bet man rodos esate pamišusi :::002
2016.04.26 22:51VYRAS UZ PINIGUS
MYLIU............. :::817
2016.02.03 12:36Jonas (31 m. Kaunas)
Gražuolė
2015.11.22 04:04RaCcoon III Meškėnas (40 m. Lithuania)
Masinos numeris geras:  ERO 6 :::034
2015.08.08 01:42Mindaugas (35 m. Marijampolė)
Isvaizdi panele su zavingai kerincia sypsena :::422