Inga (35 m. Lietuva)
:::n06 gyveni, mokaisi ir per velai suprant, kad sirdis niekad neklysta...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Anketos statistika
Surinkti taškai:11555
Atsakomumas:67%
Anketa sukurta:Seniau nei 2008 m.
Panašios anketos
Anketos numeris: 210155 Netinkama anketa
Vardas:Inga
Amžius:35 m.
Ūgis:180 cm
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Lietuva
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (19)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Nerealus!
Reikalavimai partneriui:
Ūkiškas
Hobis, pomėgiai:
Fotografija
Knyga, filmas:
filmas- the notebook.
Muzika:
Vezancios :::045
Sporto šaka:
aktyvios
Gyvenimo šūkis:
sirdis visad geriausiai zino kelia
Juokingiausias nuotykis:
jų labai daug...
Dar šis tas:
Mielai pabendrauciau su sąmoningumo praktikas atliekanciais zmonemis .
Anketos informacija
Vardas:Inga
Slapyvardis:kyce
Amžius:35 m.
Zodiakas:Jautis
Vietovė:Lietuva
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susisiekti su draugais
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Italų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Bedarbis
Ūgis:180 cm
Svoris:90 kg
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Gelsvi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
88%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Sausio 9 22:24
Jaučiu vien dėl Gerdos pirksiu VIP naryste, nes taip papliotkinti eteryje norisi 🤣😎
2020 Gruodžio 24 21:52
Iki kovidiotizmo visi vyrai Mačio - ei panelė, ateik, pabendrausim ciku piku! O dabar net nosį į kiemą bijo iškišti😂😂😂😂 didvyriai!!!! Sveikinimai tikriems vyrams su šventėmis!
2020 Gruodžio 23 12:32
Kas kavos dabar Kaune ?