Karina (30 m. Panevėžys)
Gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1
Atsakomumas:0%
Apsilankymų skaičius:15418
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.24 21:20
Anketa sukurta:2022.08.31 11:29
Anketa atnaujinta:2024.05.07 11:01
Anketos numeris: 1165410 Netinkama anketa
Vardas:Karina
Amžius:30 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Panevėžys
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (9)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Sunkus.
Reikalavimai partneriui:
Vyras turi but nuo 30-40 metu virs 50 pedofilai nedomina. Rimtas gali but ir su vaiku. Butu smagu leisti laka seimyniskas. Ne palaida bala. Daugiau atsakysiu veliau.
Hobis, pomėgiai:
Zirgynas gamta keliones seima
Knyga, filmas:
Siaubo filmai filmukai komedijos seimos kinas
Muzika:
Rusiska
Sporto šaka:
Vaiksciojimas
Gyvenimo šūkis:
Gyvenimas tik oras kuriuo mes kvepuoja kuriuo mes ir mirsim. Nes gyvenimas tik vienas ir reik juo moket naudotis
Juokingiausias nuotykis:
Zbitku pilna kisene
Dar šis tas:
Vyrais virs 50 nerasot nes busit pedofilai. Ir ziurekit kiek mergytei metai neaktualus tokie vyrai! Ir vede nedomina! Tai gi bukagalviai tokie nepageidaujami NERASYKIT!!Jei domina nedraugyste o tik sexsas tai taip pat nerasykit cia ne cia medziai apeikit aplinkui.
Anketos informacija
Vardas:Karina
Slapyvardis:Meskute:]*
Amžius:30 m.
Gimimo diena:1993.11.22
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Panevėžys
Statusas:Vieniša
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Vokiečių
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:170 cm
Svoris:56 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
33%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
13%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų