GrožisSveikata (33 m. Šiauliai)
:::n05 Kas gali būt gražiau už tavo juoką...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (7 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:2552
Atsakomumas:86%
Apsilankymų skaičius:1557
Paskutinį kartą lankėsi:2024.03.12 07:47
Anketa sukurta:2021.12.26 06:19
Anketa atnaujinta:2023.04.03 07:19
Anketos numeris: 1155794 Netinkama anketa
Vardas:GrožisSveikata
Amžius:33 m.
Ūgis:190 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Šiauliai
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (3)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Išsprendžiau šios svetainės testą. Tad nukopijuoju ir įklijuoju rezultatą-
Metas pažvelgti į savo asmenybės vidų ir iki galo įsitikinti kaip Tu pats/pati save vertini. Nes jau nuo seno žinomo – jei myli save, tave mylės ir visas pasaulis! Tad visas melagystes padėk į šalį ir atvirai, nemeluodamas (-a) sau atsakyk į šiuos klausimus:

Rezultatai:
Tu esi patenkintas (-a) savo pasiekimais, išvaizda ir charakteriu. Kiekviena diena Tau kaip šventė. Savo optimizmu Tu užkreti aplinkinius ir drąsiai galima teigti – darai pasaulį gražesniu. Tačiau neprarask budrumo ir kartais kritiškiau
Reikalavimai partneriui:
Kadangi esu bendraujantis, paslaugus ir su gerais siekiais į kuo daugiau žmonių, mūsų bendravimas nebūtinai mus nusves į santykius, santuokų rūmus ar šiaip lovą. Aš taipogi jaučiu malonumą, kai dėl mano paprastų poelgių moterys pražysta. Jei patinku kažkuo ar pasirodžiau patrauklus, norėčiau apie tai žinoti aiškiau. O šiaip ieškau ilgalaikių, kad ir šiaip draugiškų, dalykinių pažinčių, todėl man amžius nekliutis. O paskui laikas parodys.

Didelių reikalavimų išvaizdai neturiu, bet pliusas jei imiesi veiksmų savo teigiamai išorinei ir vidinei būklei palaikyti, ty išsaugoti ir dauginti savo grožį bespinduliuojantį. Nežinai nuo ko pradėti? Nesidrovėk, pasišnekėsim, apsikeisim žiniomis.

Mėgstu linksmus žmones, tačiau neretai ir rimtomis temomis šneku. Dar pliusas jei esi besidominti visokiais dalykais, ypač kas susiję su karjera ar asmeniniu tobulėjimu, sveikata, sportu, dvasingumu, švietėjiška veikla,
Hobis, pomėgiai:
Mėgstu šnekėtis apie sportą, sveikatą, geros išvaizdos bei formos palaikymą bei apie dvasinius dalykus, kurie gretimai stovi fizinio kūno. Jei jaučiat mielosios negalavimų, kreipkitės. Jei išmanot irgi, pasišnekam, kartu gal paskleisim daugiau gėrio ir šypsenų į aplinką. Viską rašausi, tikrinu, vėliau info bus įkelta į tinklalapį, bus kuriami galbūt ir video, jūsų anonimiškumą saugosiu
Muzika:
432 Hercų formato. Pa"Googlinkit" 432HZ, ji kitokia, skamba maloniau, nes tai tik dažnis nuleistas 8- niais hercais žemiau nei standartinis 440hz. 432 HZ muzika turi teigiamą poveikį mūsų kūnui ir nuotaikai.

O šiaip aš ir pats kuriu muziką kompiuterių ir telefonų pagalba. Kompozitorius iš gyvų instrumentų nekoks iš manęs būtų, nes 7 metai su gitara neišmokstu grot o jas turiu dvi akustines, viena ju turi mikrafoną viduje, pajungiama prie garso aparatūros, tad jei tu moki groti puikiai, nesvarbu VYRAS AR MOTERIS, jei nori pozityvius renginius padėt pravest, mielai prašom susisiekti :::045
Sporto šaka:
Sporto salė, treniruokliai, pirtis, maudymasis lediniame vandenyje, sportiniai šokiai, tinklinis, čiuožinėjimas ant ledo bei nuo kalno, riedučiai, dviračiai, automobiliai ir kitokios aktyvaus laisvalaikio rūšys
Gyvenimo šūkis:
Istorija pamokanti jus kurtis kitokį gyvenimą nei turite dabar.

Žmogelis nuolat kartojo kad jam nesiseka. Kad viskas blogai ir t.t. Dievas iš višaus stebėdamas, sau panosėje pamurmėjo:

- "Oj vaikeli, tu dar nežinai, kas iš tikro yra blogai, bet mano pareiga vykdyti tavo valią, tai tebūnie..."

Kitas žmogelis buvo pozityvus, viskuo besidžiagiantis, visus nuoširdžiai mylintis, ir kaip jis kartojo, kaip jam gera gyventi, kaip jam yra gerai. Dievas stebėdamas panosėj, bet jau šypsodamasis tarė:

- "Vaikeli, palauk, tu dar nežinai kas ištikro yra gerai. Mėgaukis"

Reziume - ką galvosit, ką kartosit, tą sau pritrauksit, ir nebūtina tikėt Į Dievą, kad įsitikinti. Jūs patys savo gyvenimo, likimo bei kelio kalviai. Neleiskime sau užsiblokuoti geriausių dalykų, kurių kiekvienas nusipelnome ❤
Dar šis tas:
Galiu gyventi kur noriu, turiu darbo nuotoliniu, tačiau mėgstu ir fiziškai pasidarbuoti, bet neprisirišu prie vienos darbo vietos. Ne dėl didelio pinigų kiekio dirbu, o dėl malonumo sau. Dirbu tik ten, kur mano darbas kuria pridėtinę vertę žmonijai. Man darbas turi nešti džiaugsmą. Aš tokius lengvai randu, ir dėl to nesu niurzga. Laisvesnis darbo grafikas, tad ir lankstesnės veiklos su manimi :::045 Profesinių pažinčių turiu beveik visuose didžiuosiuose miestuose.
Anketos informacija
Vardas:GrožisSveikata
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1991.02.08
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Šiauliai
Vaikai:Neturiu
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:190 cm
Svoris:85 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
93%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
60%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
80%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
85%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų