GrožisSveikata (31 m. Šiauliai)
:::n05 Kas gali būt gražiau už tavo juoką...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (7 photos)

Profile statistics
Received points:1706
Responsiveness:89%
Times visited:425
Visited last time:2022.05.18 08:43
Profile created:2021.12.26 06:19
Profile updated:2022.03.31 13:38
Profile number: 1155794 Inappropriate profile
Name:GrožisSveikata
Age:31 m.
Ūgis:190 cm
Zodiac sign:Aquarius
Region:Šiauliai
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Briefly about me
Character:
Išsprendžiau šios svetainės testą. Tad nukopijuoju ir įklijuoju rezultatą-
Metas pažvelgti į savo asmenybės vidų ir iki galo įsitikinti kaip Tu pats/pati save vertini. Nes jau nuo seno žinomo – jei myli save, tave mylės ir visas pasaulis! Tad visas melagystes padėk į šalį ir atvirai, nemeluodamas (-a) sau atsakyk į šiuos klausimus:

Rezultatai:
Tu esi patenkintas (-a) savo pasiekimais, išvaizda ir charakteriu. Kiekviena diena Tau kaip šventė. Savo optimizmu Tu užkreti aplinkinius ir drąsiai galima teigti – darai pasaulį gražesniu. Tačiau neprarask budrumo ir kartais kritiškiau
Partner requirements:
Kadangi esu bendraujantis, paslaugus ir su gerais siekiais į kuo daugiau žmonių, mūsų bendravimas nebūtinai mus nusves į santykius, santuokų rūmus ar šiaip lovą. Aš taipogi jaučiu malonumą, kai dėl mano paprastų poelgių moterys pražysta. Jei patinku kažkuo ar pasirodžiau patrauklus, norėčiau apie tai žinoti aiškiau. O šiaip ieškau ilgalaikių, kad ir šiaip draugiškų, dalykinių pažinčių, todėl man amžius nekliutis. O paskui laikas parodys.

Didelių reikalavimų išvaizdai neturiu, bet pliusas jei imiesi veiksmų savo teigiamai išorinei ir vidinei būklei palaikyti, ty išsaugoti ir dauginti savo grožį bespinduliuojantį. Nežinai nuo ko pradėti? Nesidrovėk, pasišnekėsim, apsikeisim žiniomis.

Mėgstu linksmus žmones, tačiau neretai ir rimtomis temomis šneku. Dar pliusas jei esi besidominti visokiais dalykais, ypač kas susiję su karjera ar asmeniniu tobulėjimu, sveikata, sportu, dvasingumu, švietėjiška veikla,
Hobby, interests:
Mėgstu šnekėtis apie sportą, sveikatą, geros išvaizdos bei formos palaikymą bei apie dvasinius dalykus, kurie gretimai stovi fizinio kūno. Jei jaučiat mielosios negalavimų, kreipkitės. Jei išmanot irgi, pasišnekam, kartu gal paskleisim daugiau gėrio ir šypsenų į aplinką. Viską rašausi, tikrinu, vėliau info bus įkelta į tinklalapį, bus kuriami galbūt ir video, jūsų anonimiškumą saugosiu
Music:
432 Hercų formato. Pa"Googlinkit" 432HZ, ji kitokia, skamba maloniau, nes tai tik dažnis nuleistas 8- niais hercais žemiau nei standartinis 440hz. 432 HZ muzika turi teigiamą poveikį mūsų kūnui ir nuotaikai.

O šiaip aš ir pats kuriu muziką kompiuterių ir telefonų pagalba. Kompozitorius iš gyvų instrumentų nekoks iš manęs būtų, nes 7 metai su gitara neišmokstu grot o jas turiu dvi akustines, viena ju turi mikrafoną viduje, pajungiama prie garso aparatūros, tad jei tu moki groti puikiai, nesvarbu VYRAS AR MOTERIS, jei nori pozityvius renginius padėt pravest, mielai prašom susisiekti :::045
Sports activity:
Sporto salė, treniruokliai, pirtis, maudymasis lediniame vandenyje, sportiniai šokiai, tinklinis, čiuožinėjimas ant ledo bei nuo kalno, riedučiai, dviračiai, automobiliai ir kitokios aktyvaus laisvalaikio rūšys
Life credo:
Istorija pamokanti jus kurtis kitokį gyvenimą nei turite dabar.

Žmogelis nuolat kartojo kad jam nesiseka. Kad viskas blogai ir t.t. Dievas iš višaus stebėdamas, sau panosėje pamurmėjo:

- "Oj vaikeli, tu dar nežinai, kas iš tikro yra blogai, bet mano pareiga vykdyti tavo valią, tai tebūnie..."

Kitas žmogelis buvo pozityvus, viskuo besidžiagiantis, visus nuoširdžiai mylintis, ir kaip jis kartojo, kaip jam gera gyventi, kaip jam yra gerai. Dievas stebėdamas panosėj, bet jau šypsodamasis tarė:

- "Vaikeli, palauk, tu dar nežinai kas ištikro yra gerai. Mėgaukis"

Reziume - ką galvosit, ką kartosit, tą sau pritrauksit, ir nebūtina tikėt Į Dievą, kad įsitikinti. Jūs patys savo gyvenimo, likimo bei kelio kalviai. Neleiskime sau užsiblokuoti geriausių dalykų, kurių kiekvienas nusipelnome ❤
Something more:
Galiu gyventi kur noriu, turiu darbo nuotoliniu, tačiau mėgstu ir fiziškai pasidarbuoti, bet neprisirišu prie vienos darbo vietos. Ne dėl didelio pinigų kiekio dirbu, o dėl malonumo sau. Dirbu tik ten, kur mano darbas kuria pridėtinę vertę žmonijai. Man darbas turi nešti džiaugsmą. Aš tokius lengvai randu, ir dėl to nesu niurzga. Laisvesnis darbo grafikas, tad ir lankstesnės veiklos su manimi :::045 Profesinių pažinčių turiu beveik visuose didžiuosiuose miestuose.
Profile information
Name:GrožisSveikata
Age:31 m.
Gimimo diena:1991.02.08
Zodiac sign:Aquarius
Region:Šiauliai
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Spend leisure time together
Want to be visible
Other
Languages:Lithuanian, English
Education:Technical school
Now:School and work
Height:190 cm
Weight:85 kg
Body type:Athletic
Eyes:Blue/green
Hair:Dark, Straight and long
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
93%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
60%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
80%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
85%
Friends
Profile comments
No comments