Diana (53 m. Kėdainiai)
:::n05

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (9 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:2365
Atsakomumas:75%
Apsilankymų skaičius:1551
Paskutinį kartą lankėsi:2019.09.19 21:11
Anketa sukurta:2019.02.15 20:20
Anketa atnaujinta:2019.09.15 16:29
Panašios anketos
Anketos numeris: 1104556 Netinkama anketa
Vardas:Diana
Amžius:53 m.
Ūgis:164 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Kėdainiai
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (37)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramus.
Reikalavimai partneriui:
kol kas nesugalvojau,neturiu ypatingu reikalavimu.Ko gero,kad nebutum durnas.
Knyga, filmas:
labai daug idomiu filmu.
Gyvenimo šūkis:
Reikia labai labai noreti ir tu gausi ko troksti.
Anketos informacija
Vardas:Diana
Amžius:53 m.
Gimimo diena:1965.09.24
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Kėdainiai
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:164 cm
Svoris:64 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Rudi, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Draugai Visi draugai (7)
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Rugsėjo 15 16:25
:::034 :::034 :::034 ...mielieji padekite susigaudyti kur as cia papuoliau,registravausi i pazintis,bet pradeda atrodyti,kad cia koks prosti... portalas...:::006 :::006 :::006
Rugsėjo 14 21:52
sestadienio vakaro pasakele Gyveno kartą mergaitė. Ir niekas su šia mergaite nežaidė. Mergaitė labai dėl to liūdėjo, kol nesuprato, kad pati su niekuo nežaidžia. Ir supratusi, pradėjo
Rugsėjo 14 16:35
Sestadienio pasakele Gyveno kartą mergaitė. Ji manė, kad jai čiuožia stogas nuo vyrų, gėlių ir drugelių. O paskui paaiškėjo, kad jai tiesiog čiuožia stogas.
Rugsėjo 13 20:17
Penktadienio pasakele Gyveno kartą mergaitė. Ji gimė negraži. Paverkė, paverkė ir nusprendė savimi pasirūpinti taip, lyg būtų graži: praustis, šukuotis, dovanas pirkti, atitinkamai rengtis. Taip ji gyveno-gyveno ir ištekėjo. Vyras ją nurengė, ir viduje ji taip pat buvo graži. Ir niekas net nenustebo, išskyrus pačią mergaitę.
Rugsėjo 13 19:44
Penktadienio pasakele Gyveno karta berniukas. Jis gerai suprato moteris. Vaiksciojo su jomis i kaire ir i desine.Bet karta jam pasitaike visiskai nesuprantama moteris. Tokia nesuprantama,kad jis aiskinosi -aiskinosi ir vede ja,kad butu patogiau aiskintis....