Diana (54 m. Kėdainiai)
:::n05

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (9 photos)

Profile statistics
Received points:2525
Responsiveness:75%
Times visited:1647
Visited last time:2019.10.14 16:34
Profile created:2019.02.15 20:20
Profile updated:2019.09.15 16:29
Similar profiles
Profile number: 1104556 Inappropriate profile
Name:Diana
Age:54 m.
Ūgis:164 cm
Zodiac sign:Libra
Region:Kėdainiai
Status:Divorced
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (37)
Briefly about me
Character:
Ramus.
Partner requirements:
kol kas nesugalvojau,neturiu ypatingu reikalavimu.Ko gero,kad nebutum durnas.
Book, movie:
labai daug idomiu filmu.
Life credo:
Reikia labai labai noreti ir tu gausi ko troksti.
Profile information
Name:Diana
Age:54 m.
Gimimo diena:1965.09.24
Zodiac sign:Libra
Region:Kėdainiai
Status:Divorced
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a husband
Wishes:Penpals
Reach friends
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, Russian, Other
Education:College
Now:Working
Height:164 cm
Weight:64 kg
Body type:Normal
Eyes:Brown
Hair:Brown, Wavy and long
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Friends All friends (7)
Profile comments
No comments
Hot line messages
October 6 19:38
...kodel niekas nieko per vis savaite man neparasete........ :::049
September 15 16:25
:::034 :::034 :::034 ...mielieji padekite susigaudyti kur as cia papuoliau,registravausi i pazintis,bet pradeda atrodyti,kad cia koks prosti... portalas...:::006 :::006 :::006
September 14 21:52
sestadienio vakaro pasakele Gyveno kartą mergaitė. Ir niekas su šia mergaite nežaidė. Mergaitė labai dėl to liūdėjo, kol nesuprato, kad pati su niekuo nežaidžia. Ir supratusi, pradėjo
September 14 16:35
Sestadienio pasakele Gyveno kartą mergaitė. Ji manė, kad jai čiuožia stogas nuo vyrų, gėlių ir drugelių. O paskui paaiškėjo, kad jai tiesiog čiuožia stogas.