Žyzdrė (62 m. Lietuva)
puiki-priklausomai nuo aplinkybių

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Статистика анкеты
Полученные баллы:75
Отвечаемость:68%
Число посещений:6508
Посещал последний раз:2021.05.05 20:59
Анкета создана:2018.04.27 17:10
Анкета обновлена:2021.04.16 20:50
Похожие анкеты
Номер профиля: 1080393 Негодная анкета
Имя:Žyzdrė
Возраст:62 m.
Знак зодиака:Телец
Местность:Lietuva
Статус:Вдова
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (6)
Коротко обо мне
Характер:
Sukalbamas
Требования для партнеров:
Pirmiausia yra tik draugystė, o kažko reikalauti neturiu teisės, bet partneris turėtų būti dirbantis, tvarkingas, komunikabilus, atviras, draugiškas. Žmonių pažiūros ir pomėgiai turi sutapti - suprantama lygiavertis partneris. Gyvenimas susiklosto kiekvienam skirtingai. Užsieniečiai nedomina.
Anketoje yra nurodytas amžius, todėl tinkantys man į vaikus - nerašykite. Vienadieniams nuotykiams -griežtai ne. Negeriu ir nerūkau, todėl beprasmiškai sugadinti kitų gyvenimai nedomina. Šiaip esu paprasta neišlepinta gyvenimo, bet turinti savo nuomonę.
"Meilė daro vyrą aklą, tačiau pagerina moters regėjimą." – E. M. Remarkas.
Гобби, увлечения:
Kulinarija, teatras, kelionės
Kнига, фильм:
psichologinės, autobiografijos ir t.t.
Mузыка:
Įvairi, priklausomai nuo nuotaikos
Вид спорта:
Žiūrėti galima daug ką...
Жизненное мото:
Rytojus geresnis už šiandien...
Самое смешное приключение:
Manau dar bus
Ещё кое-что:
Nemanau, kad virtualioje erdvėje būtina...
Информация анкеты
Имя:Žyzdrė
Псевдоним:žyzdrė
Возраст:62 m.
Gimimo diena:1958.05.08
Знак зодиака:Телец
Местность:Lietuva
Статус:Вдова
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Русский
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Работаю
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Серые
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
33%
Комментарии анкеты
Нет комментариев