Žyzdrė (62 m. Lithuania)
puiki-priklausomai nuo aplinkybių

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Profile statistics
Received points:75
Responsiveness:68%
Times visited:6508
Visited last time:2021.05.05 20:59
Profile created:2018.04.27 17:10
Profile updated:2021.04.16 20:50
Similar profiles
Profile number: 1080393 Inappropriate profile
Name:Žyzdrė
Age:62 m.
Zodiac sign:Taurus
Region:Lithuania
Status:Widow
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (6)
Briefly about me
Character:
Sukalbamas
Partner requirements:
Pirmiausia yra tik draugystė, o kažko reikalauti neturiu teisės, bet partneris turėtų būti dirbantis, tvarkingas, komunikabilus, atviras, draugiškas. Žmonių pažiūros ir pomėgiai turi sutapti - suprantama lygiavertis partneris. Gyvenimas susiklosto kiekvienam skirtingai. Užsieniečiai nedomina.
Anketoje yra nurodytas amžius, todėl tinkantys man į vaikus - nerašykite. Vienadieniams nuotykiams -griežtai ne. Negeriu ir nerūkau, todėl beprasmiškai sugadinti kitų gyvenimai nedomina. Šiaip esu paprasta neišlepinta gyvenimo, bet turinti savo nuomonę.
"Meilė daro vyrą aklą, tačiau pagerina moters regėjimą." – E. M. Remarkas.
Hobby, interests:
Kulinarija, teatras, kelionės
Book, movie:
psichologinės, autobiografijos ir t.t.
Music:
Įvairi, priklausomai nuo nuotaikos
Sports activity:
Žiūrėti galima daug ką...
Life credo:
Rytojus geresnis už šiandien...
Most funny adventure:
Manau dar bus
Something more:
Nemanau, kad virtualioje erdvėje būtina...
Profile information
Name:Žyzdrė
Nickname:žyzdrė
Age:62 m.
Gimimo diena:1958.05.08
Zodiac sign:Taurus
Region:Lithuania
Status:Widow
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, Russian
Education:Higher education
Now:Working
Body type:Normal
Eyes:Blue
Hair:Grey
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
33%
Profile comments
No comments