Slavikas (25 m. Vilnius)
Sportuoju profesionaliai, dažnai matomas televizijos ekranuose, šmaikštus, draugiškas ir laisvas :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (20 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1471
Отвечаемость:81%
Число посещений:4605
Посещал последний раз:2021.02.27 22:20
Анкета создана:2018.01.16 00:51
Анкета обновлена:2021.02.18 11:39
Похожие анкеты
Номер профиля: 1063919 Негодная анкета
Имя:Slavikas
Возраст:25 m.
Ūgis:158 cm
Знак зодиака:Овец
Местность:Vilnius
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (17)
Коротко обо мне
Характер:
Linksmas, šmaikštus :::045
Требования для партнеров:
Nusiteikus rimtai pabendrauti
Гобби, увлечения:
Filmavimai, tinklinis, bėgiojimas
Kнига, фильм:
Komėdijos, kariniai filmai.
Mузыка:
Lietuviška, angliška, rusiška.
Вид спорта:
Tinklinis
Жизненное мото:
„Reikia elgtis su žmogumi taip, kaip norėtumei, kad su tavimi elgtųsi“
Самое смешное приключение:
Aš pats vaikščiojantis nuotykis :::034
Ещё кое-что:
Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs. - Tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius..
Информация анкеты
Имя:Slavikas
Псевдоним:Angeliukas😄
Возраст:25 m.
Gimimo diena:1995.04.07
Знак зодиака:Овец
Местность:Vilnius
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Желания:Вместе провести досуг
Языки:Литовский
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Учусь в ВУЗе
Рост:158 cm
Вес:50 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Зелёные
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Друзья Все друзья (24)
Комментарии анкеты
2021.02.19 10:04Alina (21 m. )
kiek supratau vyrai tau patinka :::034
2021.02.18 11:34Alina (21 m. )
negaliu atsakyt nes .....Jūs esate moteris;
2021.02.17 09:34Alina (21 m. )
nemanau nes esu moteis
2018.07.17 23:22Neskaidri (34 m. Lietuva)
linksmu plauciu ,prikolistas ,ir siaip komunikabilus bičiuks,  bet skupas guminuku neduoda
Сообщения горячей линии
Šiandien 22:21
Kai žmonės elgiasi šlykščiai... leisk jiems. Kai žmonės išduoda tavo pasitikėjimą... netrukdyk jiems. Bet niekada, niekada nenukrisk iki jų lygio. Jie tokie, nes jų vidus supuvęs. Nors ir jautiesi piktas, užgautas ar nusivylęs - neleisk sau supanašėti su puolusiais. Būk geresnis, būk SAVIMI. :::001
Vakar 18:34
Niekada neužmik nepasakęs – labos nakties, niekada neišeik prieš tai nepasakęs – sudie.. Jei ant tavęs supyks, nenueik nuleidęs galvą, o iškėlęs ją – atsiprašyk.. Niekada nesakyk – nenoriu tavęs matyti, o geriau ilgai žiūrėk į akis ir nieko nepasakęs nueik.. Nebijok pasakyti ačiū – tėvams.. Atsiprašau –
февраля 25 6:57
Galite mylėti netinkamą žmogų, verkti dėl jo. Bet vienas dalykas yra tikras, klaidos padeda mums surasti tinkamą asmenį. :::001
февраля 23 19:35
Rinkis tai, kas yra verta dėmesio - o ne tai kas yra lengvai prieinama. Ir turėsi ilgalaikę laimę, o ne laikiną malonumą! :::001
февраля 23 7:22
Niekas tikrai nemokina žmogaus mylėti, kaip vienatvė. Tik vienatvėje supranti vėl, kaip tau reikia mylinčio žmogaus šalia.💔