Slavikas (25 m. Vilnius)
Sportuoju profesionaliai, dažnai matomas televizijos ekranuose, šmaikštus, draugiškas ir laisvas :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (20 photos)

Profile statistics
Received points:1471
Responsiveness:81%
Times visited:4605
Visited last time:2021.02.27 22:20
Profile created:2018.01.16 00:51
Profile updated:2021.02.18 11:39
Similar profiles
Profile number: 1063919 Inappropriate profile
Name:Slavikas
Age:25 m.
Ūgis:158 cm
Zodiac sign:Aries
Region:Vilnius
Status:Single
Searches:Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (17)
Briefly about me
Character:
Linksmas, šmaikštus :::045
Partner requirements:
Nusiteikus rimtai pabendrauti
Hobby, interests:
Filmavimai, tinklinis, bėgiojimas
Book, movie:
Komėdijos, kariniai filmai.
Music:
Lietuviška, angliška, rusiška.
Sports activity:
Tinklinis
Life credo:
„Reikia elgtis su žmogumi taip, kaip norėtumei, kad su tavimi elgtųsi“
Most funny adventure:
Aš pats vaikščiojantis nuotykis :::034
Something more:
Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs. - Tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius..
Profile information
Name:Slavikas
Nickname:Angeliukas😄
Age:25 m.
Gimimo diena:1995.04.07
Zodiac sign:Aries
Region:Vilnius
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for congenial
Wishes:Spend leisure time together
Languages:Lithuanian
Education:College
Now:Studying in university
Height:158 cm
Weight:50 kg
Body type:Athletic
Eyes:Green
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Friends All friends (24)
Profile comments
2021.02.19 10:04Alina (21 m. )
kiek supratau vyrai tau patinka :::034
2021.02.18 11:34Alina (21 m. )
negaliu atsakyt nes .....Jūs esate moteris;
2021.02.17 09:34Alina (21 m. )
nemanau nes esu moteis
2018.07.17 23:22Neskaidri (34 m. Lithuania)
linksmu plauciu ,prikolistas ,ir siaip komunikabilus bičiuks,  bet skupas guminuku neduoda
Hot line messages
Šiandien 22:21
Kai žmonės elgiasi šlykščiai... leisk jiems. Kai žmonės išduoda tavo pasitikėjimą... netrukdyk jiems. Bet niekada, niekada nenukrisk iki jų lygio. Jie tokie, nes jų vidus supuvęs. Nors ir jautiesi piktas, užgautas ar nusivylęs - neleisk sau supanašėti su puolusiais. Būk geresnis, būk SAVIMI. :::001
Vakar 18:34
Niekada neužmik nepasakęs – labos nakties, niekada neišeik prieš tai nepasakęs – sudie.. Jei ant tavęs supyks, nenueik nuleidęs galvą, o iškėlęs ją – atsiprašyk.. Niekada nesakyk – nenoriu tavęs matyti, o geriau ilgai žiūrėk į akis ir nieko nepasakęs nueik.. Nebijok pasakyti ačiū – tėvams.. Atsiprašau –
February 25 6:57
Galite mylėti netinkamą žmogų, verkti dėl jo. Bet vienas dalykas yra tikras, klaidos padeda mums surasti tinkamą asmenį. :::001
February 23 19:35
Rinkis tai, kas yra verta dėmesio - o ne tai kas yra lengvai prieinama. Ir turėsi ilgalaikę laimę, o ne laikiną malonumą! :::001
February 23 7:22
Niekas tikrai nemokina žmogaus mylėti, kaip vienatvė. Tik vienatvėje supranti vėl, kaip tau reikia mylinčio žmogaus šalia.💔