Slavikas (28 m. Vilnius)
:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Profile statistics
Received points:2076
Responsiveness:79%
Times visited:8947
Visited last time:2023.09.14 09:47
Profile created:2018.01.16 00:51
Profile updated:2023.08.12 03:51
Similar profiles
Profile number: 1063919 Inappropriate profile
Name:Slavikas
Age:28 m.
Ūgis:165 cm
Zodiac sign:Aries
Region:Vilnius
Status:Single
Searches:Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (19)
Briefly about me
Character:
Esu paprastas, linksmas, draugiškas, nuoširdus, bendraujantis, tvarkingas, nerūkantis.
Partner requirements:
Paprasta, nuoširdi, draugiška, miela, rami, simpatiška
Hobby, interests:
Filmavimai, tinklinis, bėgiojimas, fitnesas
Book, movie:
Komėdijos, kariniai filmai.
Music:
Įvairi
Sports activity:
Tinklinis, bėgiojimas, fitnesas
Life credo:
Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs. - Tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius..
Most funny adventure:
Daug turiu
Something more:
Labas, esu linksmas, su truputėlis humoro prieskonių😄, esu draugiškas, bendraujantis, nuoširdus vaikinas😊. Mėgstu aktyviai leisti laiką: sportuoti, vaikščioti, važinėti dviračiu, patinka keliauti. 🤩
Esu nerūkantis, be žalingų įpročių vaikinas, tad bandau laimė čia surasti savo antrąją pusę🤗👫
p.s IEŠKAU RIMTŲ SANTYKIŲ! 🙂
Profile information
Name:Slavikas
Nickname:Angeliukas😄
Age:28 m.
Gimimo diena:1995.04.07
Zodiac sign:Aries
Region:Vilnius
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for a girlfriend
Wishes:Spend leisure time together
Languages:Lithuanian
Education:Higher education
Now:Working
Height:165 cm
Weight:68 kg
Body type:Athletic
Eyes:Green
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Friends All friends (14)
Profile comments
2018.07.17 23:22Neskaidri (37 m. Lithuania)
linksmu plauciu ,prikolistas ,ir siaip komunikabilus bičiuks,  bet skupas guminuku neduoda