Slavikas (24 m. Vilnius)
Aš nei laisvas, nei užimtas. Tiesiog rezervuotas vienai, kuri yra verta mano širdies.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (14 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1286
Atsakomumas:92%
Apsilankymų skaičius:1769
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2018.01.16 00:51
Anketa atnaujinta:2019.05.26 14:33
Panašios anketos
Anketos numeris: 1063919 Netinkama anketa
Vardas:Slavikas
Amžius:24 m.
Ūgis:158 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vaikinu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (13)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu linskmas, visada su šypsena
Reikalavimai partneriui:
Susipažinčiau su mergina kuri išties būtų paprastą, graži, nepasikėlusi, bendraujanti, simpatiška, turėtu ką pasakyti, ir žodžio neieškanti kišenėje.
Hobis, pomėgiai:
Turiu labai daug kas man patinka gyvenime veikti, esu užimtas žmogus savo pomėgiais, darau tai kas man labiausiai patinka, ir tuo laisvalaikiu mėgaujuosi. Man patinka sportuoti, klausytis muzikos, piešti, užimti origamiu, esu aktyvus gyvenime.
Esu pradedantysis aktorius, esu nusifilmavęs daugelyje filmų tokiu kaip: "Černobylis", "Tvano nebus", "Sobibor", serialai: "Laisvės kaina. Partizanai", "Dirigentas" ir muzikiniame klipe Juodo humoro šou "Zero Live Show". :::001
Knyga, filmas:
Komėdijos, kariniai.
Muzika:
Cilinam Laivas Klipas (Nox) Suduzo laivas, neatlaike bortai
Eleonora - I Follow You
Serhat Durmus - La Câlin
Антиреспект - ТАМ (НОВЫЙ АЛЬБОМ) сл.и муз.А.Степанов
Mike WiLL Made-It, Rae Sremmurd, Big Sean - Aries (YuGo)
Imagine Dragons - Thunder
Sweet Dreams - Deep Remix (Bass Boosted)
Ieva Zasimauskaitė – Kol myliu
Sisters On Wire - Take My Hand
Антиреспект - Купола (сл. и муз. А Степанов)
Антиреспект - ТАМ (НОВЫЙ АЛЬБОМ) сл.и муз.А.Степанов
Keistuoliu Teatras - Meiles Nera
Sporto šaka:
Kalbant atvirai apie sportą - tai man patinka sportuoti, pradėjau domėtis sportu jau būdamas mažesnis. Turiu savo mėgstamiausia sporto šaką - tinklinį. Žaidžių tinklinį jau 7-erius metus. Bet nežinau kodėl būtent šitą sporto šaka man tapo pati mėgstamiausia. Turiu ir kitų sportą kuris taip pat teikia man džiaugsmą, ir malonumą tai daryti, ir visada stengiuosi palaikyti savo fizine formą. Žaidžiu krepšinį, futbolą, važinėju dviračiu, riedučiais, bėgioti, taip pat ir dalyvauju sporto renginiuose, maratonuose.
Gyvenimo šūkis:
„Reikia elgtis su žmogumi taip, kaip norėtumei, kad su tavimi elgtųsi“
Juokingiausias nuotykis:
Pas mus meilė trise: Aš myliu save, save myli mane, mane myli aš. Ir mes visi laimingi!!! 😂
Dar šis tas:
Tobuli žmonės yra visiškai neįdomūs. - Tai mūsų trūkumai ir klaidos daro mus patrauklius.. 😂
Anketos informacija
Vardas:Slavikas
Slapyvardis:Murkis
Amžius:24 m.
Gimimo diena:1995.04.07
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Studijuoju ir dirbu
Ūgis:158 cm
Svoris:55 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Draugai Visi draugai (21)
Anketos komentarai
2018.07.17 23:22Neskaidri (33 m. Alytus)
linksmu plauciu ,prikolistas ,ir siaip komunikabilus bičiuks,  bet skupas guminuku neduoda
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 21:42
🔹️Mylincios akys silpnai mato,taciau stipriai vilioja🔹️
Gegužės 24 12:40
😂😂😂✌️ Vyrukas linksminasi su mergina.... Klasikinė poza: jis - viršuje, ji - apačioje.... Tai tęsiasi pusvalandį, valandą, dvi, tris... Staiga vaikinas: - Viskas, dabar tu ilgam manęs nematysi.... Mergina su gailesčiu: - Tu ką, jau išeiti ruošiesi ?? - Ne, verskis ant pilvo...🙈🤣🤣🤣
Gegužės 19 8:37
Aš tavęs ieškau!!!🤩
Gegužės 17 11:49
Gal kas rytoj Vilniuje dalyvauja Bėgimas į dangoraižį „Europa“ 2019? :::001
Gegužės 16 16:48
Kiek gį galima čia sedėti vienam, blemba, pasimkit kas nors manę iš čia :::034 :::034 :::034