Thomas (40 m. Raseinių rajonas)
:::422

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1959
Atsakomumas:83%
Apsilankymų skaičius:10278
Paskutinį kartą lankėsi:2024.02.11 10:53
Anketa sukurta:2017.12.09 14:43
Anketa atnaujinta:2021.07.30 16:35
Panašios anketos
Anketos numeris: 1060538 Netinkama anketa
Vardas:Thomas
Amžius:40 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Raseinių rajonas
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (118)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Stengiuosi būti geru, padedančiu kitiems (žmonėms ir kitoms gyvoms būtybėms) žmogumi.
Reikalavimai partneriui:
Neturiu reikalavimų kitiems žmonėms. Reikalauti galima tik iš paties savęs.
Hobis, pomėgiai:
Vidiniai kovos menai (Wudang Internal Kung Fu), tapyba, įvairios dalykinės ir kitokios literatūros, meno žurnalų skaitymas, teatras.
Knyga, filmas:
Šiuo metu (vis dar) studijuojamos knygos Džė Conpaka „Nušvitimo kelio etapai. Vidutinės apimties Lamrimas.“ bei Gešė Džampa Tinlėjus „Lodžongas. Dvasios ugdymos menas.“ - jeigu kalbėtume apie budistinę literatūrą.
Iš budistinės literatūros taip pat esu perskaitęs Kęstučio Marčiulyno „Laiškai iš Drakono kalnų“, Abhjadatos „Galingieji Tantros Meistrai. Aštuoniasdešimt keturių sidhų gyvenimai“, JŠ Dalai Lama „Keturios Tauriosios Tiesos“, „Tyra Širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis“, Shunryu Suzuki „Dzeno protas, pradinuko protas“ ir „Nutvieksti vieną pasaulio kertelę“, Thich Nhat Hanh „Gyvasis Buda, gyvasis Kristus“, „Budos pėdsakais. Senasis batųjų debesų kelias“, Algirdo Kugevičiaus sudaryta „Mažoji Tibeto budizmo antalogija“ (I tomas), Ajahn Brahm „Atverk savo širdies duris“, Samdhongas Rinpočė „Budistų meditacija“, Zeno Meistro Seung Shano mokymas „Pelenų barstymas ant Budos“, Sogjalas Rinpočė „Tibetiečių gyvenimo ir mirties knyga“, Lama Olė Nydhalas „Viskas - kaip iš tiesų yra. Galimybė šiandieniniam pasauliu pažinti gyvąjį budizmą“, Robert Aitken „Zen Mokytojas Varnas“, Sparnuotoji Vilkė Heather Hughes - Calero „Tibeto Šamanas. Milarepos istorija - nuo pykčio iki nušvitimo“, William Hart „Menas gyventi. Vipasanos meditacija kaip jos moko S. N. Goenka“; „Lotose gimęs. Padmasambhavos gyvenimas“ (Užrašytas Ješė Cogjal); „Dakinės Mokymai“ (Padmasambhavos patarimai Dakinei Ješė Cogjal); JŠ Dalai Lama, Jeffrey Hopkins „Kaip pažinti save“, J. Kyčanovas, L. Savickis „Sniego šalies žmonės ir dievai“.
Iš išvardintų, labiausiai patiko „Tibeto Šamanas“, „Senasis Baltųjų debesų kelias“, „Zen Mokytojas Varnas“ ir „Pelenų barstymas ant Budos“.

Kadangi studijuoju Wudang vidinį Kung Fu, kuris paremtas dao(s)istine filosofija bei reikia gan nemažai dalykų žinoti iš šios filosofijos bei tradicinės kinų medicinos, tai tenka paskaitinėti ir pastudijuoti tokias knygas: Alfredo Zorio „In Corpore Sano. Sveikatos žemėlapis“, Alfredo Zorio ir Juozo Raistenskio „Praktinė akupunktūra“, Dr. Stephen Gascoigne „Savipagalbos vadovas pagal tradicinę kinų mediciną“, Toyo ir Petra Kobayashi „Tai či. Susilieti su Dao“, Rytų išminties enciklopedija, „I Ching. Permainų knyga“, Deng Ming-Dao „365 Dao“ ir „Kasienis Dao“, Legendinio senovės kinų mąstytojo Laozi veikalas apie Dao, žmogaus ir Visatos vientisumą ir taip pat jo (Laozi) knyga „Dao De Dzing. Knyga apie Dao ir De.“

Atrodo, būsiu perskaitęs šiek tiek ir literatūros, skirta susipažinti su menu, menininkų biografijomis: Anri Periušo „Van Gogo gyvenimas“, „Gogeno gyvenimas“, „Sera gyvenimas“, „Sezano gyvenimas“, „Tuluz-Lotreko gyvenimas“; iš anglų kalbos Dalios Paslauskiėnės išverstas „Dali“, M. K. Čiurlionis „Laiškai Sofijai“ ir kitos.

Iš pasaulietinės literatūros bei filosofijos: Joan Brady „Dievas ant Harlėjaus“, Og Mandino „Kerėtojo dovana“, „Geresnis gyvenimo kelias“, H. D. Toro „Voldenas arba gyvenimas miške“; „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“, Jack Kerouac „Kelyje“, Friedrich Nyčė „Ryto žara“, Hermanas Hesė „Skaitymai minutėms“, „Sidharta“.
Taip pat pradėtos ir tikrai nuostabios - Edgaro Alano Poe novelių rinkinys „Raudonosios mirties kaukė“ bei Liucijaus Anėjaus Senekos „Laiškai Lucilijui“.

Ir dar keletas dėmesio vertų knygų iš Rytų filosofijos Yamamoto Tsunetomo „Hagakurė. Slaptoji samurajų knyga“, Takuan Soho „Nesupančiotas protas“, Konfucijus „Pašnekesiai“.

Visos knygos, kurios yra šiame sąraše, tikrai vertos dėmesio - tačiau tai mano asmeninė nuomonė. Visad galima patikrinti patiems.
Muzika:
Gražiausia muzika man būtų - mylimos Merginos kvėpavimas. Tiesa, su ja dar nesusitikom. Laukiu, kol susitarsim laiką.
Sporto šaka:
Kovos menai, šachmatai.
Gyvenimo šūkis:
„Tu gyvendamas džiaukis“ - tuo pačiu tai režisieriaus Roy Anderson filmo pavadinimas.
Juokingiausias nuotykis:
Nemanau, kad tai juokingiausias nuotykis. Labiau, tai džiaugsmingiausias įvykis, nutikęs gyvenime - įdomaus ir gero, jautraus žmogaus, čia, sutikimas. Ji tai žino. :::001
Dar šis tas:
Esu paprastas žmogus.
Anketos informacija
Vardas:Thomas
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1984.03.06
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Raseinių rajonas
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:176 cm
Svoris:60 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Anketos komentarai
2017.12.31 09:22Viktorija
Įdomus, kultūringas, meniškas, prieraišus, mielas manau, kad šis žmogus tikrai mylėtų širdimi. Parašykite, atrašykite ir kitaip suteikite šansą užsimegzti pažinčiai su šiuo individu :::001