Thomas (40 m. Raseinių rajonas)
:::422

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (6 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1959
Отвечаемость:83%
Число посещений:10278
Посещал последний раз:2024.02.11 10:53
Анкета создана:2017.12.09 14:43
Анкета обновлена:2021.07.30 16:35
Похожие анкеты
Номер профиля: 1060538 Негодная анкета
Имя:Thomas
Возраст:40 m.
Ūgis:176 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Raseinių rajonas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (118)
Коротко обо мне
Характер:
Stengiuosi būti geru, padedančiu kitiems (žmonėms ir kitoms gyvoms būtybėms) žmogumi.
Требования для партнеров:
Neturiu reikalavimų kitiems žmonėms. Reikalauti galima tik iš paties savęs.
Гобби, увлечения:
Vidiniai kovos menai (Wudang Internal Kung Fu), tapyba, įvairios dalykinės ir kitokios literatūros, meno žurnalų skaitymas, teatras.
Kнига, фильм:
Šiuo metu (vis dar) studijuojamos knygos Džė Conpaka „Nušvitimo kelio etapai. Vidutinės apimties Lamrimas.“ bei Gešė Džampa Tinlėjus „Lodžongas. Dvasios ugdymos menas.“ - jeigu kalbėtume apie budistinę literatūrą.
Iš budistinės literatūros taip pat esu perskaitęs Kęstučio Marčiulyno „Laiškai iš Drakono kalnų“, Abhjadatos „Galingieji Tantros Meistrai. Aštuoniasdešimt keturių sidhų gyvenimai“, JŠ Dalai Lama „Keturios Tauriosios Tiesos“, „Tyra Širdis. Jėzaus mokymas budisto akimis“, Shunryu Suzuki „Dzeno protas, pradinuko protas“ ir „Nutvieksti vieną pasaulio kertelę“, Thich Nhat Hanh „Gyvasis Buda, gyvasis Kristus“, „Budos pėdsakais. Senasis batųjų debesų kelias“, Algirdo Kugevičiaus sudaryta „Mažoji Tibeto budizmo antalogija“ (I tomas), Ajahn Brahm „Atverk savo širdies duris“, Samdhongas Rinpočė „Budistų meditacija“, Zeno Meistro Seung Shano mokymas „Pelenų barstymas ant Budos“, Sogjalas Rinpočė „Tibetiečių gyvenimo ir mirties knyga“, Lama Olė Nydhalas „Viskas - kaip iš tiesų yra. Galimybė šiandieniniam pasauliu pažinti gyvąjį budizmą“, Robert Aitken „Zen Mokytojas Varnas“, Sparnuotoji Vilkė Heather Hughes - Calero „Tibeto Šamanas. Milarepos istorija - nuo pykčio iki nušvitimo“, William Hart „Menas gyventi. Vipasanos meditacija kaip jos moko S. N. Goenka“; „Lotose gimęs. Padmasambhavos gyvenimas“ (Užrašytas Ješė Cogjal); „Dakinės Mokymai“ (Padmasambhavos patarimai Dakinei Ješė Cogjal); JŠ Dalai Lama, Jeffrey Hopkins „Kaip pažinti save“, J. Kyčanovas, L. Savickis „Sniego šalies žmonės ir dievai“.
Iš išvardintų, labiausiai patiko „Tibeto Šamanas“, „Senasis Baltųjų debesų kelias“, „Zen Mokytojas Varnas“ ir „Pelenų barstymas ant Budos“.

Kadangi studijuoju Wudang vidinį Kung Fu, kuris paremtas dao(s)istine filosofija bei reikia gan nemažai dalykų žinoti iš šios filosofijos bei tradicinės kinų medicinos, tai tenka paskaitinėti ir pastudijuoti tokias knygas: Alfredo Zorio „In Corpore Sano. Sveikatos žemėlapis“, Alfredo Zorio ir Juozo Raistenskio „Praktinė akupunktūra“, Dr. Stephen Gascoigne „Savipagalbos vadovas pagal tradicinę kinų mediciną“, Toyo ir Petra Kobayashi „Tai či. Susilieti su Dao“, Rytų išminties enciklopedija, „I Ching. Permainų knyga“, Deng Ming-Dao „365 Dao“ ir „Kasienis Dao“, Legendinio senovės kinų mąstytojo Laozi veikalas apie Dao, žmogaus ir Visatos vientisumą ir taip pat jo (Laozi) knyga „Dao De Dzing. Knyga apie Dao ir De.“

Atrodo, būsiu perskaitęs šiek tiek ir literatūros, skirta susipažinti su menu, menininkų biografijomis: Anri Periušo „Van Gogo gyvenimas“, „Gogeno gyvenimas“, „Sera gyvenimas“, „Sezano gyvenimas“, „Tuluz-Lotreko gyvenimas“; iš anglų kalbos Dalios Paslauskiėnės išverstas „Dali“, M. K. Čiurlionis „Laiškai Sofijai“ ir kitos.

Iš pasaulietinės literatūros bei filosofijos: Joan Brady „Dievas ant Harlėjaus“, Og Mandino „Kerėtojo dovana“, „Geresnis gyvenimo kelias“, H. D. Toro „Voldenas arba gyvenimas miške“; „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“, Jack Kerouac „Kelyje“, Friedrich Nyčė „Ryto žara“, Hermanas Hesė „Skaitymai minutėms“, „Sidharta“.
Taip pat pradėtos ir tikrai nuostabios - Edgaro Alano Poe novelių rinkinys „Raudonosios mirties kaukė“ bei Liucijaus Anėjaus Senekos „Laiškai Lucilijui“.

Ir dar keletas dėmesio vertų knygų iš Rytų filosofijos Yamamoto Tsunetomo „Hagakurė. Slaptoji samurajų knyga“, Takuan Soho „Nesupančiotas protas“, Konfucijus „Pašnekesiai“.

Visos knygos, kurios yra šiame sąraše, tikrai vertos dėmesio - tačiau tai mano asmeninė nuomonė. Visad galima patikrinti patiems.
Mузыка:
Gražiausia muzika man būtų - mylimos Merginos kvėpavimas. Tiesa, su ja dar nesusitikom. Laukiu, kol susitarsim laiką.
Вид спорта:
Kovos menai, šachmatai.
Жизненное мото:
„Tu gyvendamas džiaukis“ - tuo pačiu tai režisieriaus Roy Anderson filmo pavadinimas.
Самое смешное приключение:
Nemanau, kad tai juokingiausias nuotykis. Labiau, tai džiaugsmingiausias įvykis, nutikęs gyvenime - įdomaus ir gero, jautraus žmogaus, čia, sutikimas. Ji tai žino. :::001
Ещё кое-что:
Esu paprastas žmogus.
Информация анкеты
Имя:Thomas
Возраст:40 m.
Gimimo diena:1984.03.06
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Raseinių rajonas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Учусь и работаю
Рост:176 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Серые, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Комментарии анкеты
2017.12.31 09:22Viktorija
Įdomus, kultūringas, meniškas, prieraišus, mielas manau, kad šis žmogus tikrai mylėtų širdimi. Parašykite, atrašykite ir kitaip suteikite šansą užsimegzti pažinčiai su šiuo individu :::001