(51 m. Vilnius)
Įtariai optimistine :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (96 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:6212
Отвечаемость:66%
Число посещений:11978
Посещал последний раз:2024.07.22 06:08
Анкета создана:2017.11.12 20:01
Анкета обновлена:2024.06.23 11:20
Похожие анкеты
Номер профиля: 1057742 Негодная анкета
Имя:
Возраст:51 m.
Ūgis:177 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Ищет:Никого не ищу
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (243)
Коротко обо мне
Характер:
Melancholikė, Garbinga, ismintinga, jautri, lanksti, užsispyrusi, valinga, švelni, smalsi, drasi, isdykusi, turinti humoro jausmą.
Требования для партнеров:
Saikingai vartojantis alkoholį (arba nevartojantis visai), nerūkantis. Atkaklus, ryžtingas, aktyvus, stiprus, garbingas, išmintingas. Jei neieškau "turtingo ir dosnaus", tai nereiškia,kad ieškau tinginio nevykėlio, kurį noriu tempti iš "duobės" ir išlaikyti...Apskritai, čia netinka žodis "IEŠKAU".
Гобби, увлечения:
Muzika ( grojimas pianinu, gitara, dainavimas), skaitymas, sportas, piešimas ( pastele, aliejiniais dažais, akrilu).
Kнига, фильм:
Intriguojančio ir įtempto siužeto filmai, ugdancios ir prapleciancios zinias knygos.
Mузыка:
Klausausi klasikinės, jausmingos, švelnios ir linksmos muzikos. Nepatinka pigi, primityvi, agresyvi, tranki ir disonansinė muzika.
Вид спорта:
Begimas, fitnesas, plaukimas...
Жизненное мото:
Kas dieną ko nors išmok. Nepasiduok nevilčiai, nesėkmėms ir džiaukis kiekviena gyvenimo diena.
Самое смешное приключение:
Buvo labai daug:::001
Ещё кое-что:
Man atrodo, kad čia, viešai, ir taip per daug apie save papasakojau.
Информация анкеты
Имя:
Псевдоним:Basakojė
Возраст:51 m.
Gimimo diena:1973.02.25
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Vilnius
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Никого не ищу
Желания:Связаться с друзьями
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Английский, Русский, Немецкий, Итальянмкий
Образование:Maгистр
В данное время:В отпуске
Рост:177 cm
Вес:65 kg
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Tёмные
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Друзья
Комментарии анкеты
2019.02.23 10:49 (51 m. Vilnius)
Šįryt bėgau basa. Asfaltu. Ir sutikau savo GYVENIMĄ. Klausiu jo: kodėl tu be palto? Be skrybėlės, kiaurom kišenėmis? Jis atsiduso. Apkabino. Nusišypsojo man pamerkęs akį. Prasilenkėm. Gal nepažino? Nuėjo nieko neatsakęs...
2017.12.09 13:44 (51 m. Vilnius)
Laba diena visiems, aplankiusiems mano  anketa. Cia  vienas vyrukas dalina  Kaledines  dovaneles, gal kas  nori uzsisakyti sau ar  savo  artimiesiems...Stai jo laiskas man. Kreipkites tiesiogiai i ji:tomas (39 m.) Šiandien 13:39labukas,gal kaledine dovanele 100 eur sudomintu?  :::034