(51 m. Vilnius)
Įtariai optimistine :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (96 photos)

Profile statistics
Received points:6212
Responsiveness:66%
Times visited:11978
Visited last time:2024.07.22 06:08
Profile created:2017.11.12 20:01
Profile updated:2024.06.23 11:20
Similar profiles
Profile number: 1057742 Inappropriate profile
Name:
Age:51 m.
Ūgis:177 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Vilnius
Status:Divorced
Searches:Not looking for anyone
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (243)
Briefly about me
Character:
Melancholikė, Garbinga, ismintinga, jautri, lanksti, užsispyrusi, valinga, švelni, smalsi, drasi, isdykusi, turinti humoro jausmą.
Partner requirements:
Saikingai vartojantis alkoholį (arba nevartojantis visai), nerūkantis. Atkaklus, ryžtingas, aktyvus, stiprus, garbingas, išmintingas. Jei neieškau "turtingo ir dosnaus", tai nereiškia,kad ieškau tinginio nevykėlio, kurį noriu tempti iš "duobės" ir išlaikyti...Apskritai, čia netinka žodis "IEŠKAU".
Hobby, interests:
Muzika ( grojimas pianinu, gitara, dainavimas), skaitymas, sportas, piešimas ( pastele, aliejiniais dažais, akrilu).
Book, movie:
Intriguojančio ir įtempto siužeto filmai, ugdancios ir prapleciancios zinias knygos.
Music:
Klausausi klasikinės, jausmingos, švelnios ir linksmos muzikos. Nepatinka pigi, primityvi, agresyvi, tranki ir disonansinė muzika.
Sports activity:
Begimas, fitnesas, plaukimas...
Life credo:
Kas dieną ko nors išmok. Nepasiduok nevilčiai, nesėkmėms ir džiaukis kiekviena gyvenimo diena.
Most funny adventure:
Buvo labai daug:::001
Something more:
Man atrodo, kad čia, viešai, ir taip per daug apie save papasakojau.
Profile information
Name:
Nickname:Basakojė
Age:51 m.
Gimimo diena:1973.02.25
Zodiac sign:Pisces
Region:Vilnius
Status:Divorced
Children:I have
Looking for:Not looking for anyone
Wishes:Reach friends
Spend leisure time together
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English, Russian, German, Italian
Education:Master
Now:On vacation
Height:177 cm
Weight:65 kg
Body type:Athletic
Eyes:Blue/gray
Hair:Dark
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
73%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Friends
Profile comments
2019.02.23 10:49 (51 m. Vilnius)
Šįryt bėgau basa. Asfaltu. Ir sutikau savo GYVENIMĄ. Klausiu jo: kodėl tu be palto? Be skrybėlės, kiaurom kišenėmis? Jis atsiduso. Apkabino. Nusišypsojo man pamerkęs akį. Prasilenkėm. Gal nepažino? Nuėjo nieko neatsakęs...
2017.12.09 13:44 (51 m. Vilnius)
Laba diena visiems, aplankiusiems mano  anketa. Cia  vienas vyrukas dalina  Kaledines  dovaneles, gal kas  nori uzsisakyti sau ar  savo  artimiesiems...Stai jo laiskas man. Kreipkites tiesiogiai i ji:tomas (39 m.) Šiandien 13:39labukas,gal kaledine dovanele 100 eur sudomintu?  :::034