romanas (47 m. Alytus)
Normali

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (35 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:4353
Отвечаемость:67%
Число посещений:14734
Посещал последний раз:2023.09.25 04:40
Анкета создана:2017.09.25 18:22
Анкета обновлена:2017.10.03 19:09
Номер профиля: 1053023 Негодная анкета
Имя:romanas
Возраст:47 m.
Ūgis:160 cm
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Alytus
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (14)
Коротко обо мне
Характер:
Normalus Uzsidegantis Vidutinis ir Kantrus
Требования для партнеров:
Istikima svelni mandagi kulturynga ir gali buti izdykusi
Гобби, увлечения:
zvejyba grybavimas pasivazineti dviraciu savo malonumui pazaisti krepsini leisti laika gamtoja prie ezero ir pasivaikscioti
Kнига, фильм:
knygu neskaitau o filmus ziuriu yvairius iskyrus neziurau melodramu dramu fantastiniu ir siaubo
Mузыка:
yvairi visoke iskyrus neklausau metalo ir roko
Вид спорта:
paziureti krepsini tenisa busido kartais futbola
Жизненное мото:
susirasti istikima tvarkynga gali net buti izdykusi antra puse
Самое смешное приключение:
buvo visokiu ydomiu nuotykiu
Ещё кое-что:
siam kartui uzteks kam reikes pasidomes
Информация анкеты
Имя:romanas
Псевдоним:Svelnutis09
Возраст:47 m.
Gimimo diena:1975.11.07
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Alytus
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский, Русский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:160 cm
Вес:54 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Курю, но пытаюсь бросить, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
45%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
28%
Друзья Все друзья (22)
Комментарии анкеты
Нет комментариев