rimas (54 m. Lietuva)
:::n06:::n11:::n09.Nuotaika superine...:::n09

Anketos statistika
Surinkti taškai:1414
Atsakomumas:91%
Apsilankymų skaičius:2236
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.07 18:01
Anketa sukurta:2016.10.23 19:03
Anketa atnaujinta:2023.11.18 21:37
Panašios anketos
Anketos numeris: 1011659 Netinkama anketa
Vardas:rimas
Amžius:54 m.
Ūgis:178 cm
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Lietuva
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau draugų
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (22)
Trumpai apie mane
Charakteris:
ramus kol tapetai nenukrito...Turiu gylu humoro jausma, bet neparduodu..
Reikalavimai partneriui:
Gera kaip gauni, ir dar paraso, o kai paraso ir dar papraso..Mano foto galima ir paprasyti, atsiusiu.Likimas duoda, likimas atima..
Hobis, pomėgiai:
Siuo metu dirbu uzsienyje..
Knyga, filmas:
Laikrascius, zurnalus,knygas pradesiu skaityti po pirmos pensijos...
Muzika:
muzika visom kalbom,:::001).
Sporto šaka:
Ka su viena saka darysi, sako ; geriau dvi nei viena, bet dar geriau trys, nei nevienos..
Gyvenimo šūkis:
Niekada neziurek kas buvo vakar, nes siandien jau nera, o ryt gali jau ir nebuti...
Juokingiausias nuotykis:
Daug nuotykiu buvo,:::001),ir visi linksmi,:::001).Metu topas,metu tapetai,:::001),pavasari priklijuoji,:::001),rudeni nukrenta,:::001)). Ir dar, geriausiai eiti i parduotuve kai yra akcijos, viena perki, moki uz du, gauni tris..Visada pirk tris, kad nereiktu eit pirkt antros.. Kodel blondines megsta ir perka ciupaciupsus, todel kad uz viena kaina gauna tris, ir popieriuka, ir saldainuka, ir pagaliuka...
Dar šis tas:
Nesvarbu kad plaukai tiesus ir trumpi, bet nuotaika buna banguota, :::001)..
Anketos informacija
Vardas:rimas
Amžius:54 m.
Zodiakas:Ožiaragis
Vietovė:Lietuva
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:178 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
50%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
90%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų