rimas (54 m. Lithuania)
:::n06:::n11:::n09.Nuotaika superine...:::n09

Profile statistics
Received points:1414
Responsiveness:91%
Times visited:2236
Visited last time:2024.06.07 18:01
Profile created:2016.10.23 19:03
Profile updated:2023.11.18 21:37
Similar profiles
Profile number: 1011659 Inappropriate profile
Name:rimas
Age:54 m.
Ūgis:178 cm
Zodiac sign:Capricorn
Region:Lithuania
Status:Unmarried
Searches:Looking for friends
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (22)
Briefly about me
Character:
ramus kol tapetai nenukrito...Turiu gylu humoro jausma, bet neparduodu..
Partner requirements:
Gera kaip gauni, ir dar paraso, o kai paraso ir dar papraso..Mano foto galima ir paprasyti, atsiusiu.Likimas duoda, likimas atima..
Hobby, interests:
Siuo metu dirbu uzsienyje..
Book, movie:
Laikrascius, zurnalus,knygas pradesiu skaityti po pirmos pensijos...
Music:
muzika visom kalbom,:::001).
Sports activity:
Ka su viena saka darysi, sako ; geriau dvi nei viena, bet dar geriau trys, nei nevienos..
Life credo:
Niekada neziurek kas buvo vakar, nes siandien jau nera, o ryt gali jau ir nebuti...
Most funny adventure:
Daug nuotykiu buvo,:::001),ir visi linksmi,:::001).Metu topas,metu tapetai,:::001),pavasari priklijuoji,:::001),rudeni nukrenta,:::001)). Ir dar, geriausiai eiti i parduotuve kai yra akcijos, viena perki, moki uz du, gauni tris..Visada pirk tris, kad nereiktu eit pirkt antros.. Kodel blondines megsta ir perka ciupaciupsus, todel kad uz viena kaina gauna tris, ir popieriuka, ir saldainuka, ir pagaliuka...
Something more:
Nesvarbu kad plaukai tiesus ir trumpi, bet nuotaika buna banguota, :::001)..
Profile information
Name:rimas
Age:54 m.
Zodiac sign:Capricorn
Region:Lithuania
Status:Unmarried
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Wishes:Penpals
Languages:Lithuanian, Russian
Education:Technical school
Now:Working abroad
Height:178 cm
Body type:Normal
Eyes:Blue/gray
Hair:Straight and short
Bad habits:Smoke occasionally, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
50%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
90%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Profile comments
No comments