Dabarprisijungę:
742 1197
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

MEILĖ – SAVOTIŠKA IDILĖ

„Mes gyvename tokiame idealizuotame pasaulyje, kad tikrų dalykų maža“... 100 kartų patiki, bet tavo tikėjimas sugriūna , kaip kortų namelis? Atsisėdi, o gal tiesiog stovi prie lango ir kažko lauki ?

Meilės istorija „Ką likimas sujungė, neišskirs“

Norime pasidžiaugti, kad daugėja žmonių, kurie, susiranda antrąsias puses. Mūsų ieškok.lt portalo narės laiškas, tikimės jus pradžiugins, motyvuos ir palengvins kelius į meilę. „Visada svarsčiau, kuo skiriasi įsimylėjimas nuo meilės. Įsimylėti – tai pamilti tam tikrus žmogaus bruožus. Kai patinka su juo leisti savo laiką. Mylėti – tai pamilti jį visą, su jo trūkumais, privalumais. Žinoti jo svajones ir padėti jam jų siekti. Jo laimėjimus laikyti kaip savo. Didžiuotis kitu, bet neaukštinti savęs“.

Meilės istorija

„Meilei nereikia termino, kada turime įsimylėti, tam nenustatyta, nei data, nei laikas, tai tiesiog nutinka taip netikėtai“ .Mūsų portalo narė pridūrė: „Tai laiškas moterims, nusivylusioms meile, vyrais ir savimi. Norėčiau joms padėti suprasti, kad visos problemos prasideda mumyse. Išties,mes esame visos gražios,nuostabios ir mūsų reikia vyrams, kaip ir mums jų“.