Nowonline:
262 284
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Meilės istorija, kai susijungia dvi širdys

Norime pasidžiaugti, kad daugėja žmonių, kurie, susiranda antrąsias puses. Mūsų ieškok.lt portalo nario pasidalinta meilės istorija, tikimės jus pradžiugins, įkvėps ir motyvuos ieškoti meilės. “Užsiregistravau jūsų portale tiesiog, kad būtų su kuo pabendrauti niūriais, tingiais vakarais. Užeidavau ne taip jau dažnai…. Kartą pamačiau tokią galimybę, kaip, kad gyvai transliuoti save tiesioginėse ieškok.lt transliacijose ir taip bendrauti su kitais. Taigi, nusprendžiau pabandyti ir susilaukiau kelių panelių dėmesio. Ir štai viena jų labai patraukė mano akį dėl savo nuostabių, ilgų šviesių plaukų ir didelių akių…”.

„Neištikimybės pinklės“ KAM MOTERIAI MEILUŽIS?

Moterų neištikimybė labai panaši, kaip ir vyrų. Einu į kairę, nes man kažko trūksta. Moterys jos labiau emocianalios, gležnos, trapios. Joms reikia, kad jas suprastų, guostų, globotų, mylėtų, lepintų...

Vyras – ieško meilužės

Kodėl santykiuose taip būna? Kol žmonės draugauja, jie jaučiasi atsakingi vienas už kitą: rūpinasi, myli. Todėl, kad poros gyvenime nėra rutinos, kasdienybės. Jie spėja pasiilgti vienas kito.

„Santykių idėja viena: mokėti išspręsti savo mintis“

Kaip „išlaikyti“ santykius? Jūs vienintelis tai žinote geriausiai! Mes nuolatos užmezgame ryšius su žmonėmis. Bendraujame viešuose erdvesė ir taip užmezgame naujas pažintis. Atrandame žmones su kuriais norime artimiau susipažinti, o gal net sukurti artimesnius santykius. Kaip sukurti tvirtus santykius?