MERFINAS (25 m. Marijampolė)
:::n03:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (11 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:21532
Отвечаемость:100%
Число посещений:3951
Посещал последний раз:2019.09.10 23:27
Анкета создана:2016.06.30 10:52
Анкета обновлена:2019.06.06 22:29
Номер профиля: 995721 Негодная анкета
Имя:MERFINAS
Возраст:25 m.
Ūgis:175 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Marijampolė
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (115)
Коротко обо мне
Характер:
Normalus
Требования для партнеров:
Su bendravimu paaiškėja..
Гобби, увлечения:
Įvairūs, stalo tenisas, kompiuteriai, ir t.t...
Kнига, фильм:
Knygų neskaitau, siaubo filmai pirmoje vietoje, veiksmo kaip kada....
Mузыка:
Įvairios..
Вид спорта:
Klausk..
Жизненное мото:
Valstybinę aukščiau...!!! :::034
Самое смешное приключение:
Juokingiausias ne vienas, kiek vienas savaip juokingas....
Ещё кое-что:
Kita visa asmeniškai....
Информация анкеты
Имя:MERFINAS
Псевдоним:ZNATION
Возраст:25 m.
Gimimo diena:1994.05.05
Знак зодиака:Телец
Местность:Marijampolė
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Желания:Переписываться
Другие
Языки:Литовский
Образование:Среднее
В данное время:Безработный
Рост:175 cm
Вес:65 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
40%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
55%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
98%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Комментарии анкеты
2019.04.30 02:06Elvyra
Labai simpatiskas vaikinas ir isdykes, kur jus merginos nematot jo ?  :::757
2017.05.19 03:31Neskaidri (33 m. Lietuva)
"Sėkmingas žmogus yra tas, kuris sugeba sudėti tvirtus pamatus iš plytų, kurias į jį sumėtė aplinkiniai." :::757