dimas (31 m. Kaunas)
prasta

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (10 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:2202
Отвечаемость:61%
Число посещений:1414
Посещал последний раз:2022.08.19 09:14
Анкета создана:2016.02.03 12:36
Анкета обновлена:2018.06.03 10:18
Похожие анкеты
Номер профиля: 976982 Негодная анкета
Имя:dimas
Возраст:31 m.
Ūgis:185 cm
Знак зодиака:Весы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (6)
Коротко обо мне
Характер:
visoks karais nelabai nezinau saves pacio
Требования для партнеров:
grazi gera ir nedurna
Гобби, увлечения:
miegoti :::034
Kнига, фильм:
visos apie meile
Mузыка:
mix
Вид спорта:
fule
kase
Жизненное мото:
gerulis :::034
Самое смешное приключение:
kaip merga prisidege su cigarete su zibintuveliu
Ещё кое-что:
esu geras tik jai tu gera :::045
Информация анкеты
Имя:dimas
Псевдоним:Dimitrijus
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1990.10.15
Знак зодиака:Весы
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю
Рост:185 cm
Вес:78 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Зелёные
Волосы:Чёрные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
48%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
53%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
63%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
Šiandien 6:54
Ieskau paneles draugui gali but pqprasta arba baisi arba ryza
августа 17 22:40
Cia renkasi gejai?
августа 15 9:27
Kiek zinau cia gyvena zmones.o neiesko poros :::001 sekmes jums surasti kazka panasaus i boba .
августа 13 9:41
Labukas kas skaitys tas gaidys.ieskau paneles draugui jis veza jas i ukraina i pub .ar kitaip vienami kaina sutartine.
августа 12 7:25
Labas.ar čia buvo viena drauge pries kelis kartus per metus neturejai kitu atveju tai yra krapsto sienad kad aš esu kaltas dėl savo išvaizdos ir viskas ok mazyte tai buvo teismas turi teisę reikalauti kad aš esu baisus .ir taskas