Aurelija (44 m. Kaunas)
https://www.youtube.com/watch?v=I7a6aYHdlk4

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (2 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:512
Отвечаемость:15%
Число посещений:27476
Посещал последний раз:2024.06.18 21:21
Анкета создана:2015.07.15 00:26
Анкета обновлена:2021.11.19 23:23
Номер профиля: 948004 Негодная анкета
Имя:Aurelija
Возраст:44 m.
Ūgis:168 cm
Знак зодиака:Водолей
Местность:Kaunas
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (135)
Коротко обо мне
Требования для партнеров:
Ieškau žmogaus ilgalaikiams, rimtiems santykiams. Susipažinčiau su laisvu, vaikus mylinčiu, svajonių turinčiu, paprastu bet neprastu, nuoširdžiu, atviru žmogumi. "Smagumynai" su vedusiais ar kitaip įsipareigojusiais - ne man,tad nevarkit.
Kнига, фильм:
Knygoms laiko nelieka. Filmai - pagal nuotaiką .
Жизненное мото:
Viskas bus taip, kaip turi būti, nes nieko gyvenime nevyksta be reikalo.
Ещё кое-что:
I regret opening up to some people, they didn't deserve to know me like that...
Информация анкеты
Имя:Aurelija
Псевдоним:_Auryt
Возраст:44 m.
Gimimo diena:1980.01.21
Знак зодиака:Водолей
Местность:Kaunas
Статус:Свободная
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу мужа
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Вместе провести досуг
Языки:Литовский
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Учусь в ВУЗе и работаю
Рост:168 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Золотые, Прямые и длинные
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
10%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
95%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
30%
Комментарии анкеты
2018.12.25 04:04Laimonass
baisi
2016.03.04 01:32Leo (49 m. Telšiai)
Simpatiska.... :::045
2016.01.25 16:20Vidas (57 m. Biržų rajonas)
Esi labai zavinga :::001
2015.08.30 07:15Gedas (54 m. Kaunas)
angeliukas