Snieguolė (47 m. Lietuva)
Katėms pelių nuomonė nerūpi...:::607:::607:::607

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (14 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4317
Atsakomumas:83%
Apsilankymų skaičius:1836
Paskutinį kartą lankėsi:2023.09.18 20:59
Anketa sukurta:2015.07.14 20:49
Anketa atnaujinta:2023.07.24 22:46
Panašios anketos
Anketos numeris: 947945 Netinkama anketa
Vardas:Snieguolė
Amžius:47 m.
Ūgis:158 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Lietuva
Statusas:Našlė
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (12)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Vieno testo gan taiklūs rezultatai:"esi rami ir taiki, tau patinka jaustis laisvai ir tyrinėti aplinką. Turbūt esi kiek nostalgiška ir mėgsti lankyti pažįstamas, prisiminimus atgaivinančias vietas. Esi kūrybinga siela. Randi prasmę kiekvienoje saviraiškos formoje, kokia paprasta ji kitiems beatrodytų. Sentimentaliai saugai nedideles dovanėles ir jos tau brangios lyg maži meno šedevrai. Tau patinka atsipalaiduoti ir atsijungti nuo kasdienybės, skambant pamėgtai muzikai. Melodija nuneša tave toli toli… Tau gera nutolti nuo kasdienybės ir pasinerti į svajonių pasaulį. Nėra nieko malonesnio kaip ramiai mėgautis saulės spinduliais. Žinai, kaip žvelgti į pasaulį skaidriu ir lengvu žvilgsniu. Gyvenime turi aistrą, į kurią pasineri iki širdies gelmių. Tau patinka išgyventi pakilimus ir nuosmukius, esi labai lojali ir pašėlusiai aistringa. Trokšti būti kažko didelio ir reikšmingo dalimi – esi tipiška sporto fanatė! Tau gera per atostogas būti lepinamai ypatingu dėmesiu ir apsuptai prabangios aplinkos. Taip gali pailsėti ir atgauti energiją. Juk tu sunkiai dirbai ir to nusipelnei! Kas tave atstumia? Kai yra dailus veidas, gražus kūnas, bet hobito pėdos! Reikia rūpintis visu kūnu - nuo galvos iki pirštų galiukų. Rūpiniesi savimi ir savo kūnu. Tau nieko nėra maloniau, kaip atsipalaiduoti, nusiraminti ir save palepinti. Ir kodėl gi ne? Tu to nusipelnei. Tau patinka vakare po sunkios dienos atsipalaiduoti bare su draugais, gurkšnojant alų. Juk sunkiai dirbai ir nusipelnei atokvėpio! Puoselėji labai gerą šiuolaikinį skonį. Tau svarbu ne vien funkcionalumas, bet ir stilius. Draugystė tau reiškia būti visada pasiruošus ištiesti draugui ranką ir pasiūlyti petį išsiverkti. Neįsivaizduoji gyvenimo be savo geriausių draugų. Kai reikia patarimo, visada pirmiausiai kreipiesi į juos".
Reikalavimai partneriui:
Pradžiai-turi turėti kietą bet lankstų stuburą, kad būtų žodžio žmogus, būti asmenybe su savo vertybėmis, paremtomis dešimčia Dievo įsakymų...Būti atviru ir neveidmainišku, kuriam pinigai būtų tik priemonė pasiekti savo tyriems tikslams. Sąžiningas, aistringas visame kame, protingas ir išmintingas, ir netempiantis laiko, nes didžiausi vagys yra kvailiai, kurie vagia mūsų brangiausią turtą-laiką.
Be to nemėgstu "durų varstymo, jei jau "užėjai", tai nors iš mandagumo pasisveikink...🙈🙉🙊
Hobis, pomėgiai:
žirgai
Knyga, filmas:
Королек - птичка певчая,крепостная,своти, Vargdieniai, Grafas Montekristas, Senis ir Jūra...ir t.t
Muzika:
Bi tik zyz
Sporto šaka:
Žirgynas, pasivaikščiojimas su šunimi, plaukimas valtimi ir daug šakučių...
Gyvenimo šūkis:
Kas mūsų nenužudo - padaro stipriais...
Juokingiausias nuotykis:
Kai su drauge buvome uždarytos Kauno muzikiniame teatre, kai brolį pavaišinau pipirų kava, o draugę kava su druska, nes indelius sumaišiau kai skubėdama į koncertą apsirengiau išvirkščiai rūbus, kai kepykloje sumaišė druską su cukrumi kepant keksus...ir t.t.
Dar šis tas:
Palieku spręsti kitai pusei...
Anketos informacija
Vardas:Snieguolė
Slapyvardis:Drakonė
Amžius:47 m.
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Lietuva
Statusas:Našlė
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:158 cm
Akys:Rusvai žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau, bet stengiuosi mesti, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Draugai Visi draugai (8)
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Rugsėjo 9 11:35
Varom į Šiaulių miesto dienas...
Rugsėjo 7 22:45
:::016 :::016 :::016 Ruduo dar ne širdyje...
Rugsėjo 2 12:26
Roberto, kadangi daugiskaita, tai sprendžiu, kad čia liečia visus ir visas :::045
Rugsėjo 2 8:49
Ar gyvi po šventės? :::016
Rugpjūčio 29 21:16
Donatai, o kur taikei? :::005