suzinok (29 m. Lietuva)
:::n04

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (7 Фотографии)

Статистика анкеты
Отвечаемость:77%
Посещал последний раз:2020.04.09 20:59
Анкета обновлена:2020.02.24 18:15
Похожие анкеты
Номер профиля: 939540 Негодная анкета
Имя:suzinok
Возраст:29 m.
Ūgis:170 cm
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Lietuva
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (119)
Коротко обо мне
Характер:
Rami
Требования для партнеров:
Mokėk mylet branginti saugoti mane. Noriu saugumo pilnavertiškumo jausmo.
Гобби, увлечения:
Domiuosi medicina.
Kнига, фильм:
jei sudomina skaitau taip ir filmai
Mузыка:
ivairi
Вид спорта:
krepsinis :::001
Жизненное мото:
Dziaukis gyvenimu :::001
Самое смешное приключение:
papasakosiu asmeniskai
Информация анкеты
Имя:suzinok
Псевдоним:-sun-
Возраст:29 m.
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Lietuva
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Языки:Литовский, Английский
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Работаю
Рост:170 cm
Глаза:Голубые
Волосы:Золотые, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
48%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
63%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
апреля 6 11:51
Sveiki kaip pirmadienis? Saulė už lango ir karantinas sunku sėdėt namie
марта 30 23:55
Visa para atidirbus su corona apranga. Šiandien miegodama sapnuoju kad skamba tel ir sako ruoškitės.prabudau kaip iš siaubeko. Praėjus daugiau nei 15 val po budejimo skauda. Nosį kaktą kalti apsauginiai akiniai🤣db suvokiu tas vargšės italų slaugytojas su mėlynių nusėtas veidais. Pora budėjimu ir mes būsim tokios gražios. Kažin dar ilgai visus surinks į tą Lt.
марта 30 0:27
Miegat?
марта 28 16:32
Pirmadienį eisiu iš po darbo iš ligonines🤣gal kam corona į poras😁
марта 27 20:02
Paplepet🙄