Tadas (35 m. Airija)
:::n11 Labai gera :::045

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:339
Atsakomumas:62%
Apsilankymų skaičius:896
Paskutinį kartą lankėsi:2020.01.23 16:42
Anketa sukurta:2015.03.31 17:48
Anketa atnaujinta:2020.01.21 17:45
Panašios anketos
Anketos numeris: 933389 Netinkama anketa
Vardas:Tadas
Amžius:35 m.
Ūgis:185 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Airija
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (10)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Vertinu sažiningumą. Tiesiai šviesiai sakau, esu geras, ramus, sažiningas, ištikimas žmogus. Jei jaučiu, kad žmogus man tinkamas, isimyliu iš pirmo žvilgsnio ir iš trečio laiško :::034 Mėgstu stebinti, mėgstu būti nenuspėjamas :::045
Reikalavimai partneriui:
Mėgsti kai tavimi rūpinasi, jaukumą ir šilumą, nuotykius ir linksmybęs, ramius savaitgalius gamtoje. Tai parašyk, aš tavęs laukiu :::045
Hobis, pomėgiai:
Fotografija
Knyga, filmas:
Inception, Interstellar, shutter Island
Muzika:
Gera Muzika
Sporto šaka:
Krepsinis
Juokingiausias nuotykis:
Paklausk Manes :::045
Dar šis tas:
Jei kazko neparasiau, tai visada gali parasyti PM ir paklausti manes pacio :::045
Anketos informacija
Vardas:Tadas
Slapyvardis:TadasM
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1985.01.22
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Airija
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Profesinis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:185 cm
Svoris:90 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
68%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Sausio 21 17:46
Sveikos :::045 gal kuri mergina pabendrauti? Kas cia zino gal susibendrausim ir gausis kazkas grazaus. Pradziai uztektu ir paprasto "Labas" :::045
Sausio 12 20:16
Laba vakara merginos :::045 Gal butu norinciu susipazinti ? Ieskau antros puses tai sakau reikia bandyti laime visur. Jei ieskai vaikino parasyk man ir paziuresime kas is to gausis. Pradziai uztektu ir paprasto "Labas" :::045
Sausio 11 18:56
Laba vakara :::045 gal kuri mergina pabendrauti? Kas cia zino gal susibendrausim ir gausis kazkas grazaus. Pradziai uztektu ir paprasto "Labas" :::045
Sausio 4 15:36
Ok nauji metai naujos pazintys. Praitais taip ir nepavyko rasti antros puses, gal sie metai bus geresni. Taigi sveikos merginos :::045 Noreciau susipazinti su mergina kuri iesko rimtesniu santykiu ir noretu kartu pabandyti sukurti kazka bendro. Pats esu Siaulietis bet jau ilga laika gyvenu Airijoje. Man 34. Jei tau atstumas ne kliutis (bent kazkuri laika) tai parasyk man. Bandysime susipazinti ir kas ...