Ali (36 m. Kaunas)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (13 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:594
Atsakomumas:100%
Apsilankymų skaičius:844
Paskutinį kartą lankėsi:Lankosi dabar
Anketa sukurta:2014.12.17 17:16
Anketa atnaujinta:2022.07.01 00:14
Panašios anketos
Anketos numeris: 919117 Netinkama anketa
Vardas:Ali
Amžius:36 m.
Ūgis:178 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Narystė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Geras
Reikalavimai partneriui:
Pakasyt nugara
Hobis, pomėgiai:
Dj'ing, Gaming krepsinis
Muzika:
Sokiu, Tech house, Progresive EDM na ir t.t.
Sporto šaka:
Krepsinis
Gyvenimo šūkis:
Zmones raketas sukuria , tad viskas imanoma.
Anketos informacija
Vardas:Ali
Slapyvardis:Citriuxxx
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1986.01.29
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Kaunas
Statusas:Nevedęs
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:178 cm
Svoris:72 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
95%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
83%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Šiandien 4:55
wooohoo, isivaizduokit db, gryztu namo, pyst pas kaimynus geria dvi panos, viena su vaiku... o kita jos puske ledine ir 17 m :::034 na ir ji uzkalbino mane ne as :::034 na ka ryt varau i pasimatyma :::034 o grazi kaip nulieta :::034 bet prie to grozio toks dalykas yra.. ji nepescia, kapojasi jei reikia, krc kovine audrele :::034 tai vat, ryt einu su ja toliau testi pazinti :::034 o jus be foto i mean, nepiskit proto :::034
Šiandien 3:23
ka tu cia pjauni prazitas?? matai yra zmones kurie bijo veidrodzio ir nepasitiki savimi, todel internete nededa savo foto ir stumia tipo prikolina ant kitu, bet viduj jiems liudna nes niekas nepripazysta ju :::001 gali kurti tas istorijas ir t.t. man px ant tavo tu zinuciu cia :::034 man 36 m, o kabina nepilnametes :::034 nes diedai, pamatytum mane suprastum.. eik pasportuok vaikas
Vakar 23:50
nepjauk grybo parazitai
Vakar 22:44
kiausiniai, bazarinat be foto, tai isimeskit ta nuotrauka ir tada sakykit kazka. ar bijot kad ispyzdavos?
Vakar 21:47
bijai savo atvaizdo parazitas?