Monika (27 m. Joniškis)
:::440

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (2 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:10105
Отвечаемость:79%
Число посещений:7560
Посещал последний раз:2021.03.16 19:49
Анкета создана:2014.05.19 18:58
Анкета обновлена:2018.04.16 21:00
Похожие анкеты
Номер профиля: 891645 Негодная анкета
Имя:Monika
Возраст:27 m.
Ūgis:157 cm
Знак зодиака:Весы
Местность:Joniškis
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (14)
Коротко обо мне
Характер:
pabendrausi suzinosi
Гобби, увлечения:
sokti,dainuoti,ir siaip linksmai leist laika su artimais draugais
Kнига, фильм:
Knygos: Jodi Picoult Trapumas, Jodi Picoult Desimtasis ratas, Jodi Picoult Kitas gyvenimas.
Filmai: valentinas uz duru,valentinas vienas, saulelydis,brekstanti ausra,piktieji numireliai
Mузыка:
ivairios
Вид спорта:
aerobika,sokiai,krepsinis,tenisas
Ещё кое-что:
Esu nuosirdi, draugiska, bendrau janti panele. esu uzsispyrusi ir ieskau to vienintelio :::001 megstu sokti, dainuoti, skaityti knygas, bei siaip linksmai leisti laika draugu rate. Esu permaininga ir temperamentinga, iš karto domiuosi daugeliu dalykų. Esu seimos zmogus megstu rupintis kitais. Gerosios savybes: patikimumas, supratimas, stabilumas, tvirtumas,
teisingumas. Blogosios: tiesmukumas, pernelyg didelis atvirumas (pasitikėjimas kitais), lindimas ne į savo reikalus, skepticizmas, taip pat įtari, siek tiek pavydi.
Информация анкеты
Имя:Monika
Псевдоним:Blizgute;)
Возраст:27 m.
Gimimo diena:1993.09.29
Знак зодиака:Весы
Местность:Joniškis
Статус:Свободная
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Ищу мужа
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:157 cm
Вес:66 kg
Телосложение:Тайна
Глаза:Зеленовато голубые
Волосы:Коричневые, Bолнистые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
8%
Друзья Все друзья (21)
Комментарии анкеты
2014.08.29 21:51Monika (27 m. Joniškis)
aciu:::001
2014.08.29 21:42stasys (32 m. Šiauliai)
grazi panele