Donatas (38 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
https://www.youtube.com/watch?v=ZVeWCpuSVLE:::n11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 848631 Netinkama anketa
Vardas:Donatas
Amžius:38 m.
Ūgis:182 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Per daug geras blogiems zmoniems...
Reikalavimai partneriui:
Sakyk ka galvoji,o ne ka noriu as isgirsti :::045
Hobis, pomėgiai:
IT, auto, keliones, muzika...
Knyga, filmas:
Sci - Fi, komedijos, veiksmo ....
Muzika:
Tech House, Deep House, Chill out ir t.t.
Sporto šaka:
KicK BoxinG
Gyvenimo šūkis:
Nera prasmes gyventi svetimus gyvenimus...
Juokingiausias nuotykis:
Oplia
Dar šis tas:
Viena iš blogiausių žmogaus savybių, tai, kad mes nemokame vertinti tai ką turime DABAR. Gyvename praeitimi, norėdami pakeisti tai kas nepakeičiama. Gyvename bijodami ateities, nes niekas nežinome ką atneš rytojus. Nepastebime nieko kas vyksta būtent šią akimirką: ČIA IR DABAR. Ir tik todėl, dažniausiai pražiopsome savo galimybes, savo paties laimę... Nevertiname tų, kuriuos mylime, o koks tas jausmas nesuterštas ir gražus suprantame tik praradę... Tada pasijuntame lyg "susenusios knygos", kuriose teliko praeities puslapiai, praeities, kuri vargu ar dar pasikartos... Reikia mokėti mylėti ir džiaugtis čia ir dabar, nes mūsų dabartis kažkada taps mūsų praeitimi ir ją reikia padaryti tokią, kad atsigręžus atgal netektų pasakyti: jei tik galečiau atsukti laiką atgal...
Anketos informacija
Vardas:Donatas
Slapyvardis:Apetitas
Amžius:38 m.
Gimimo diena:1982.10.07
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Atostogauju
Ūgis:182 cm
Svoris:75 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Rudos
Plaukai:Juodi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
43%
Anketos komentarai
2014.05.01 14:13Viktorija
Teisingi žodžiai, nemokame gyventi ir vertinti to ką turime. Retai vyrai tai pripažįsta :::045 .
2014.02.17 15:00Anzela (47 m. Ignalina)
Jau ta duobute smakre, tai nuzudyt gali  :::757
2013.09.13 09:23Muza (37 m. )
Geri parasyti zodziai :::001