Jurgita (39 m. Kaunas)
Dosni😁🥳

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (18 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:10431
Отвечаемость:77%
Число посещений:3659
Посещал последний раз:2024.03.29 17:19
Анкета создана:2013.03.12 17:46
Анкета обновлена:2023.11.11 14:27
Номер профиля: 831157 Негодная анкета
Имя:Jurgita
Возраст:39 m.
Ūgis:154 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kaunas
Статус:Не замужем
Ищет:Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (77)
Коротко обо мне
Характер:
Pažiūrėkit testo rezultatus😅
Требования для партнеров:
Sveikas,

Esu raudonplaukė nepažįstamoji. Rašau Tau laišką, tikėdamasi, kad jis Tave pasieks. Kad ir kur bebūtum.Kad ir ką beveiktum, tikiuosi, kad sparnuotasis vėjas nuneš Tau mano žodžius ir mano viltis. Nežinau, nei kaip atrodai, nei Tavo vardo. Tik žinau, kad esi kažkur šiame pasaulyje. Ieškau Tavęs, kad nenustodama vilties, kad vieną dieną tikrai būsime kartu. Kartu ranka rankon eisime gyvenimo keliu, svajosim, klysim, krisim, bet pakilsim ir eisime toliau. Mes būsime stiprūs, nes vienas kitą mylėsime. O juk nėra nieko stipriau už tikrą meilę. Būk mano likimas. Mano vienintelė meilė. Mano gyvenimas. Būk mano gyvenimo saulė ir mėnulis. Mano stiprybė ir silpnybė. Mano pasaulis. Mano...
Kнига, фильм:
Labai išranki neesu :::045
Mузыка:
Priklauso nuo nuotaikos. Nuo to, kur esu, ką veikiu ir su kuo esu.
Вид спорта:
Planuoju grizti I joga
Жизненное мото:
Viskas grįžta bumerangu.
Самое смешное приключение:
Pradėjau dirbti tinkliniam marketinge. 😅 Ir man tai patiko. Kviečiu ir jus į šî nuotykį😁🥳
Ещё кое-что:
Žmonės sako, kad meilė yra akla. Aš nesutinku. Susižavėjimas yra aklas, meilė yra visa-reginti ir priimanti.
Meilė mato visus trūkumus ir dėmes ir juos priima. Meilė priima blogus įpročius ir poelgius ir juos apeina. Ji atpažįsta baimes ir nesaugumą, ir žino, kad tavo vaidmuo yra nuraminti. Meilė įveikia visus iššūkius, sunkumus ir skausmingus laikus. Susižavėjimas yra trapus ir suduš kuomet gyvenimas bus netobulas.
Meilė yra stipri ir ji stiprina nes ji yra Tikra.
Информация анкеты
Имя:Jurgita
Возраст:39 m.
Gimimo diena:1985.03.07
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kaunas
Статус:Не замужем
Дети:Нет
Ищет:Ищу мужа
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Другие
Языки:Литовский, Английский
Образование:Профессиональное
В данное время:Работаю
Рост:154 cm
Вес:64 kg
Глаза:Зелёные
Волосы:Красные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
83%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
55%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
23%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
40%
Комментарии анкеты
2016.06.29 19:16Jurgita (39 m. Kaunas)
Visokiu buna:p
2016.06.29 17:14Yamantaka (42 m. Prancūzija, Nice)
O ką būna merginų su nesudėtingu charakteriu? 
2015.01.12 16:30irmis (48 m. Klaipėdos rajonas)
negaliu as tau parasyti :::001
2014.09.25 20:35Jurgita (39 m. Kaunas)
Thank you :::001
2014.01.05 21:15okan
Nice....