gimi (56 m. Kaunas)
Priklauso nuo situacijos ir laiko.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (28 photos)

Profile statistics
Responsiveness:68%
Similar profiles
Profile number: 818448 Inappropriate profile
Name:gimi
Age:56 m.
Ūgis:160 cm
Zodiac sign:Capricorn
Region:Kaunas
Status:Divorced
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a husband
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (60)
Briefly about me
Character:
Kartais labai gera, o kartais be proto bloga.
Partner requirements:
Švelnus, malonus......visko po truputį arba kitaip pagal situaciją lankstus.
Hobby, interests:
Laisvalaikiu mėgstu paskaityti gerą knygą.
Book, movie:
Geros, prikaustančios, kai prarandi net laiko pojūtį (knygos).
Music:
Priklauso nuo nuotaikos, aplinkos ir draugų (įvairi).
Sports activity:
Visos, išskyrus boksą.
Life credo:
Nenoriu keisti kitų gyvenimų, bet tuo pačiu, kad gyvenimas nepriverstų manęs pasikeisti į blogąją pusę.
Most funny adventure:
Tikiuosi, kad jų bus dar ne vienas, kai susitiksime....
Something more:
Labai gera matyti žmogaus akis, girdėti jo balsą, klausytis pasakojimo, jausti nuotaikas ir bendrauti gyvai.
Profile information
Name:gimi
Nickname:gimi
Age:56 m.
Gimimo diena:1968.01.10
Zodiac sign:Capricorn
Region:Kaunas
Status:Divorced
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a husband
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian, Russian
Education:Higher education
Now:Working
Height:160 cm
Weight:68 kg
Body type:Secret
Eyes:Blue
Hair:Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
70%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Profile comments
2022.11.25 14:31Arūnas (60 m. Kaunas)
Jus puiki :::a23