Pasha (37 m. Vilnius)
:::n13:::034

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (3 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1063
Анкета обновлена:2022.02.11 22:46
Похожие анкеты
Номер профиля: 743688 Негодная анкета
Имя:Pasha
Возраст:37 m.
Ūgis:182 cm
Знак зодиака:Весы
Местность:Vilnius
Статус:Свободный
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (11)
Коротко обо мне
Характер:
Geras !
Требования для партнеров:
Ieškau ramybes, jinai eina kartu su ištikimybe, sąžine ir žmoniškumu. Na gerai, dar, kad galeciau garsiai apie viską patylėti kartu, na galima su vyno bokalu.
Гобби, увлечения:
automobiliai, technika, gamta, keliones
Kнига, фильм:
nuotykiai, komedijos
Mузыка:
Tik ne sansonas, ir dainuojančios strigai.
Вид спорта:
Krepsinis.dabar sporto klubas
Жизненное мото:
Netikėk, nebijok, neprašyk !
Самое смешное приключение:
Daug ju
Ещё кое-что:
Sąžiningas, patikimas, rimtai žiūrintys i gyvenimą. Su protu draugauju. Pastoviai trokštu sužinoti naujo dėl to daug moku. nesuprantu kaip tai - nėra ką veikti! Pasaka („makaronų kabinimo") nekursiu kai žmogus suinteresuotas, per akys paprasto Labas. Nuotraukų kaip dauguma daro, nekoreguoju kad nebūtų siurprizu. Humoro jausmas, lygis („žolės nereikia").
Информация анкеты
Имя:Pasha
Псевдоним:Pasha
Возраст:37 m.
Gimimo diena:1984.10.15
Знак зодиака:Весы
Местность:Vilnius
Статус:Свободный
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (неуниверситетское)
Рост:182 cm
Телосложение:Aтлетический
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
78%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
73%
Комментарии анкеты
Нет комментариев